Pakiety
za 416zł os

Romantyczny city break w Wenecji! 3 noce za 416​ PLN/os!

Oferta od , 9. lis. 2019 12.00

Wenecja należy do miast, które powinno się odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Czy jest przereklamowana? Naszym zadaniem nie! Najlepiej polecieć tam poza sezonem, aby uniknąć tłumów turystów. Przygotowaliśmy ofertę dla dwojga na grudzień w bardzo dobrej cenie 416 PLN od osoby!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Suma: 416 PLN /os (przy dwóch osobach podróżujących)

za
416zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 11. gru. 2019 - 14. gru. 2019

Skąd
Kraków
Dokąd
Wenecja
 • Szczegóły

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOT. Więcej terminów lotów znajdziecie poniżej w sekcji LOTY.

  Romantyczny city break w Wenecji! 3 noce za 416​ PLN/os! - 12


  SUGEROWANY NOCLEG zarezerwujecie w serwisie Airbnb. Aby zobaczyć zdjęcia obiektu i zarezerwować kliknij poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEG

  Romantyczny city break w Wenecji! 3 noce za 416​ PLN/os! - 10

  Więcej obiektów noclegowych w Wenecji znajdziecie

  TUTAJ

LOTY

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe linki odsyłają Was do porównywarki lotów. Ilość osób należy wpisać samodzielnie! Poniższe ceny obowiązują za 1 osobę, są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych. Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami - bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).

W przypadku lotów Ryanair najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż o max. wymiarach (40 cm x 20 cm x 25 cm). Jeżeli chcecie zabrać większy bagaż należy dodać opcję Priority boarding lub dokupić bagaż rejestrowany.

Lista lotów do Wenecji w innych terminach:

NOCLEG

Proponujemy nocleg w przestronnym pokoju w typowym weneckim mieszkaniu położonym niedaleko Placu św. Marka. Do Waszej dyspozycji będzie wspólna łazienka i kuchnia.

TRANSFERY

Z lotniska Treviso dojedziecie najpierw autobusem nr 6 do centrum Treviso (Stazione FS). Autobusy kursują co 20-30 min, a podróż zajmuje 10-15 minut. Koszt biletu zakupionego w automacie to 1.30 EUR (6 PLN). Następnie wsiadacie w pociąg, który dowiezie Was do centrum Wenecji (przystanek S. Lucia). Cena biletu to 3,55 EUR (15 PLN) w jedną stronę. Czas przejazdu to ok. 30-40 minut. Bilety kolejowe możemy kupić w kasie, automacie lub on-line na stronie Trenitalia.com.

ZWIEDZANIE

Będąc w Wenecji nie można nie odwiedzić Bazyliki oraz Placu św. Marka. Podziwiajcie piękne widoki weneckiej laguny i wybierzcie się na jedną z miejscowych wycieczek. Zobaczcie też Palazzo Ducale i zajrzyjcie do Bazyliki św. Marka. Możecie również wybrać się na romantyczną kolację do jednej z wielu restauracji. Aby uwieńczyć Wasz pobyt w Wenecji proponujemy rejs gondolą po Canal Grande z gondolierem, który zaśpiewa Wam serenadę!


INNE MIEJSKIE WYCIECZKI


Romantyczny city break w Wenecji! 3 noce za 416​ PLN/os! - 8

Romantyczny city break w Wenecji! 3 noce za 416​ PLN/os! - 6

Romantyczny city break w Wenecji! 3 noce za 416​ PLN/os! - 4

Romantyczny city break w Wenecji! 3 noce za 416​ PLN/os! - 2

Romantyczny city break w Wenecji! 3 noce za 416​ PLN/os!

Romantyczny city break w Wenecji! 3 noce za 416​ PLN/os!