Pakiety
za 1 581zł

Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!!

Oferta od , 25. mar. 2015 13.29

AKTUALIZACJA z dnia 26 marca 2015:

Zmianie uległy ceny przelotów Ryanair oraz wynajmu auta. Poniżej prezentujemy aktualny cennik poszczególnych elementów oferty:

 • przelot Warszawa - Kopenhaga - Warszawa w dniach 14 - 21 maja (332 PLN/os)
 • przelot Kopenhaga - Reykjawik - Kopenhaga w dniach 16-21 maja (555 PLN/os)
 • 2 noce w Kopenhadze (164 PLN/os) w dniach 14-16 maja
 • transfer z/na lotnisko w Kopenhadze (34 PLN/os) 
 • wynajem auta (397 PLN/os)
 • nocleg w Hotelu 66 (99 PLN/os)
 • wyżywienie: we własnym zakresie
 • termin: 14/05 - 21/05/2015 - to przykładowe daty, jednak korzystając z wyszukiwarki lotów Ryanair oraz SkyScanner możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności tanich biletów
 • wymagany dokument podróży: dowód osobisty lub paszport.
 • Koszt wycieczki z uwzględnieniem przelotów, noclegów oraz wynajmu auta wyniesie 1581 zł/os! 


  ORYGINALNY POST z dnia 25 marca 2015:

  Lodowce, wikingowie i Prince Polo. Fiordy będą Ci z ręki jadły! Znaleźliśmy dla Was doskonałe połączenia z Warszawy do Reykjawiku przez Kopenhagę. Za całość zapłacicie 1583 PLN za osobę!!! 

  W podróż wyruszamy z Warszawy 14 maja. Dzięki tanim połączeniom linii Ryanair do Kopenhagi, dolecimy tam za 376 PLN w obie strony - powrót 21 maja. W stolicy Danii będziemy mieli 2 dni na zwiedzanie. Znaleźliśmy dla Was również tani nocleg na ten okres - dzięki serwisowi Airbnb za 2 noce w Kopenhadze zapłacicie jedynie 164 PLN za osobę. Z lotniska na miejsce najtaniej dostaniemy się metrem (34 PLN w obie strony za osobę) - stacje Lufthavnen i Frederiksberg.

  Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 24

  Na miejscu, w stolicy Danii, warto odwiedzić Muzeum Narodowe, Ogród Botaniczny oraz wspiąć się na 106-metrową Wieżę Pałacu Christiansborg - wszystkie te atrakcje udostępnione są zwiedzającym za darmo! Inne warte odwiedzenia zabytki i restauracje Kopenhagi znajdziecie na Tripadvisor.

  Z Danii do Islandii najtaniej dolecimy korzystając z usług linii lotniczych Wow Air. Loty w cenie 555 PLN od osoby w obie strony zarezerwujemy przy pomocy SkyScanner. Na miejscu za pośrednictwem Rentalcars wypożyczamy auto w cenie 355 PLN za osobę za cały, 6-dniowy pobyt.

  Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 22

  Pierwszą noc na Islandii spędzamy w Hotelu 66 (3,5/5 wg Tripadvisor) w Reykjawiku, w cenie 99 PLN za osobę, zarezerwujemy go na stronie Trivago. W Reykjawiku za darmo odwiedzić możemy m.in. Muzeum Fotografii, Ogrody Botaniczne czy udać się do przepięknej River Valley. Inne atrakcje stolicy Islandii sprawdzić możecie na Tripadvisor.

  Islandia nie należy niestety do tanich krajów i noclegi są tutaj dość drogie, zwłaszcza poza dużymi miastami. Do wyszukiwania najtańszych hoteli polecamy Trivago. Tanie noclegi znajdziemy również dzięki Airbnb lub Wimdu - stronom z prywatnymi pokojami na wynajem. 

  Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 20

  Jest jednak coś co pozwala w Islandii mocno zaoszczędzić na noclegach - można tam legalnie i za darmo obozować na dziko! Należy zabrać ze sobą namiot oraz ciepły śpiwór - noce na Islandii bywają zimne przez cały rok. Warto jednak wiedzieć, że najcieplejsze miesiące na tej wyspie to właśnie maj oraz czerwiec. Obozując w Islandii należy pamiętać, że namiot można rozbić wszędzie z wyjątkiem miast, osiedli, terenów prywatnych (np. farm - chyba, że za pozwoleniem właściciela) oraz Parków Narodowych. Należy również pozostawić po sobie całkowity porządek.

  Najpopularniejszymi i najbardziej wartymi odwiedzenia atrakcjami wyspy są m.in. Błękitna Laguna, gdzie można np. wykąpać się pośród lawy, Glymur - najwyższy wodospad Islandii, miejscowość Geysir, od nazwy której wzięło się określenie wybuchających gorącą wodą dziur oraz przepiękne islandzkie fiordy. Wiele atrakcji znajdziecie oczywiście na Tripadvisor.

  Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 18

  Szczegóły oferty:

  • przelot Warszawa - Kopenhaga - Warszawa w dniach 14 - 21 maja (376 PLN/os)
  • przelot Kopenhaga - Reykjawik - Kopenhaga w dniach 16-21 maja (555 PLN/os)
  • 2 noce w Kopenhadze (164 PLN/os) w dniach 14-16 maja
  • transfer z/na lotnisko w Kopenhadze (34 PLN/os) 
  • wynajem auta (355 PLN/os)
  • nocleg w Hotelu 66 (99 PLN/os)
  • wyżywienie: we własnym zakresie
  • termin: 14/05 - 21/05/2015 - to przykładowe daty, jednak korzystając z wyszukiwarki lotów Ryanair oraz SkyScanner możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności tanich biletów
  • wymagany dokument podróży: dowód osobisty lub paszport.

  Koszt wycieczki z uwzględnieniem przelotów, noclegów oraz wynajmu auta wyniesie 1583 zł/os!   

  Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

  za
  1 581zł

  Dania i Islandia Termin: 14. maj. 2015 - 21. maj. 2015

  1. Warszawa
   Kopenhaga
  2. Kopenhaga
   Reykjawik
  3. Reykjawik
   Kopenhaga
  4. Kopenhaga
   Warszawa
  • Loty

   Aby zarezerwować lot Warszawa-Kopenhaga przejdź do serwisu Ryanair.com

   Zaprezentowana cena nie zwiera opłat za bagaż rejestrowany. Pamiętaj o wymogach Ryanair dotyczących wymiarów bagażu podręcznego. Wszystkie ważne informacje znajdziesz  tutaj. Poniżej przykładowa rezerwacja.

   Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 16

   Aby zarezerwować lot Kopenhaga-Reykjawik przejdź do SkyScanner lub kliknij w poniższe zdjęcie.

   Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 14

   Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 12

  • Noclegi

   Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

   Aby zarezerwować proponowane przez nas noclegi kliknij w wybrany obrazek a zostaniesz przeniesiony do odpowiedniej wyszukiwarki. Następnie wybierz dokonaj rezerwacji.

   Kopenhaga:

   Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 10

   Reykjawik:

   Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 8

  • Auto

   Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Islandii jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na  Rentalcars.com.

   Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 6


  Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

  Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 4
  Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!! - 2
  Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!!

  Dania i Islandia w maju za 1581 PLN z noclegami i autem!!!