Pakiety

Finał Ligii Mistrzów w Berlinie!

Oferta od , 13. maj. 2015 14.45

Wrzawa, błysk fleszy, szum. Wchodzą na boisko, podnosi się krzyk tysięcy gardeł. Najważniejsze wydarzenie piłkarskie tego roku - finał Ligi Mistrzów UEFA. Ty w samym centrum!

FC Barcelona vs ... dowiemy się dziś. Przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów jak zdobyć bilety na finał Ligii Mistrzów oraz jak dostać się do Berlina i gdzie na miejscu tanio przenocować. Bilety na to wydarzenie nie są niestety tanie, ale być może niektórzy z Was skuszą się by pojechać do Berlina i celebrować to piłkarskie święto przy którymś z telebimów lub z mieszkańcami miasta w jednym z tamtejszych pubów.

Mecz odbywa się 6 czerwca 2015, o godzinie 20:45 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

BILETY

Ceny biletów zaczynają się od 1906,5 EUR (koszt biletu + podatek + koszt wysyłki) czyli 7765 PLN. Płatność jedynie kartą kredytową.

Ceny biletów zaczynają się od 2096,5 EUR (koszt biletu + podatek + koszt wysyłki) czyli 8546 PLN. Płatność jedynie kartą kredytową.

TRANSPORT

Najtaniej dostać się do Berlina korzystając z usług Polskiego Busa. Do stolicy Niemiec dostaniemy się liniami P3 Warszawa - Berlin, P16 Zakopane - Berlin oraz P19 Szczecin - Berlin. Poniżej przykładowa rezerwacja z Warszawy.

Finał Ligii Mistrzów w Berlinie! - 14

Najlepszym sposobem na znalezienie tanich połączeń lotniczych do Berlina jest skorzystanie z wyszukiwarki Skyscanner, w której macie możliwość ustawienia elastycznych bądź restrykcyjnych kryteriów - w zależności od Waszych potrzeb, np.:

Finał Ligii Mistrzów w Berlinie! - 12

NOCLEG

W serwisie Wimdu znaleźliśmy dla Was tani apartament (8/10 wg opinii na Wimdu) za 141 PLN od osoby za 2 noce (5-7 czerwca).

Finał Ligii Mistrzów w Berlinie! - 10

W serwisie Airbnb znaleźliśmy dla Was tani apartament (4 recenzje na Airbnb) za 162 PLN od osoby za 2 noce (5-7 czerwca).

Finał Ligii Mistrzów w Berlinie! - 8

W serwisie Trivago znaleźliśmy dla Was wysoko oceniany 3* Hotel Azur (4,5/5 wg Tripadvisor!) za 212 PLN od osoby za 2 noce (5-7 czerwca).

Finał Ligii Mistrzów w Berlinie! - 6

Poszczególne ceny (za osobę) skonstruowane są w oparciu o ofertę dla 2 osób


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Finał Ligii Mistrzów w Berlinie! - 4
Finał Ligii Mistrzów w Berlinie! - 2
Finał Ligii Mistrzów w Berlinie!

Finał Ligii Mistrzów w Berlinie!