Pakiety
za 3 069zł

Siedem dni na Kubie za 3069 PLN!

Oferta od , 18. sie. 2014 15.01

Żar topików, radośni mieszkańcy wyspy, rum i ogrom rozrywki tego wszystkiego możecie doświadczyć na Kubie. W tej ofercie proponujemy Wam siedmiodniową podróż na tę wyspę za jedyne 3069 PLN. W tej cenie otrzymacie przelot na trasie Praga - Hawana - Praga, transfer z Warszawy na lotnisko w Pradze, 7 noclegów w Hawanie oraz transfer do hotelu w Hawanie. 

Kuba - największa wyspa Morza Karaibskiego należąca do archipelagu Wielkich Antyli. Głównym miejscem wycieczek jest jej stolica - Hawana. Możemy znaleźć tam m. in. liczne budynki Starego Miasta, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, czy też Plac Katedralny otoczony zabytkowymi kamienicami z górującą nad nimi katedrą.

O wszystkich atrakcjach Hawany przeczytacie w serwisie Tripadvisor.

Siedem dni na Kubie za 3069 PLN! - 12

Bilet na samolot kupujemy w serwisie Flipo.pl. Lot na trasie Praga - Hawana - Praga odbywamy na pokładzie linii SWISS, a w cenie biletu mamy bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany do 23 kg. W tej cenie pozostało kilka wolnych terminów, więc jeżeli jesteście zainteresowani, to musicie się spieszyć.

Do Pragi dostaniemy się autobusami Polskibus.com

W tej ofercie proponujemy Wam nocleg w hotelu "Casa Lilly" (Certyfikat jakości 2014 oraz ocena 4,5/5 według serwisu Tripadvisor), położonym w Hawanie, oferującym klimatyzowane pokoje z łożem królewskim, wyciszonymi oknami i panoramicznym widokiem na miasto.

Do hotelu dostaniemy się taksówkami.

Szczegóły oferty:

 • przelot Praga - Hawana - Praga (2435 PLN/osobę)
 • Autobus do Pragi (120 PLN/osobę)
 • 7 nocy w hotelu "Casa Lilly" (426 PLN/osobę)
 • transfer z dworca na lotnisko (10 PLN/osobę)
 • transfer do/z hotelu (78 PLN/osobę)
 • wyżywienie: we własnym zakresie
 • termin: 15/10 - 25/10/2014 - to nasz przykładowy termin, jednak korzystając z kalendarza Flipo możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności tanich biletów:)

Koszt wycieczki z uwzględnieniem przelotów, noclegów oraz transferów wyniesie 3069 zł/os!

Cena aktualna w oparciu o ofertę dla 2 osób.

Kliknij w zakładki poniżej aby dowiedzieć się więcej na temat rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut oraz ubezpieczenia.

za
3 069zł

Hawana z Warszawy Termin: 16. lis. 2014 - 25. lis. 2014

Skąd
Praga
Dokąd
Hawana
 • Lot+ Autobus

  Loty zarezerwujecie na stronie Flipo.pl

  Siedem dni na Kubie za 3069 PLN! - 10

  Natomiast bilet na autobus na Polskibus.com

  Siedem dni na Kubie za 3069 PLN! - 8

 • Hotel

  Rezerwacji możemy dokonać na stronie hotelu.

  Siedem dni na Kubie za 3069 PLN! - 6

 • Transfery

  Z dworca na lotnisko w Pradze dostaniemy się autobusem. Koszt przejazdu wyniesie 10 PLN za osobę w dwie strony. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie przewoźnika.

  Siedem dni na Kubie za 3069 PLN! - 4

  Do hotelu dostaniemy się lokalnymi taksówkami. Koszt przejazdu powinien wynieść ok. 78 PLN za osobę w dwie strony.

  Siedem dni na Kubie za 3069 PLN! - 2

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń  Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Siedem dni na Kubie za 3069 PLN!

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.

Siedem dni na Kubie za 3069 PLN!