Pakiety
za 711zł os

Islandia na weekend! 3 noce dla 4 w Reykjaviku + wstęp do geotermalnego SPA za 711 PLN/os!

Oferta od , 4. sty. 2020 15.00

Szukacie wyjątkowego pomysłu na zimowy wypad z przyjaciółmi? Co powiecie na tajemniczą i fascynującą Islandię! W czasie weekendowego, 3-dniowego pobytu będziecie mieli okazję poznać jej stolicę Reykjavik i okolice oraz spędzić dzień w wyjątkowym geotermalnym SPA Laugarvatn Fontana.

Islandia jest jednym z najdroższych miejsc na ziemi, dlatego uważamy, że cena 711 PLN/ os obejmująca loty, noclegi, całodzienny wstęp do SPA oraz wynajem samochodu jest całkiem rozsądna. O tej porze roku jest szansa na zobaczenie zorzy polarnej!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Suma: 711 zł / os (przy czterech osobach podróżujących)

za
711zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 31. sty. 2020 - 3. lut. 2020

Skąd
Warszawa, Wrocław, Katowice, Gdańsk
Dokąd
Reykjavik-Keflavik Airport

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Podane ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

SUGEROWANY NOCLEG

Proponujemy noclegi w czteroosobowym pokoju w domu nad zatoką w miejscowości Seltjarnarnes, 10 minut jazdy do centrum Reykjaviku. Do Waszej dyspozycji będzie wspólna łazienka oraz kuchnia. Na miejscu bezpłatny parking.

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest wypożyczenie samochodu. Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

SPA

Geotermalne SPA Laugarvatn Fontana położone jest malowniczo w miejscowości Laugarvatn nad samym jeziorem, około godzinę jazdy od Reykjaviku. Ofertę i dodatkowe informacje znajdziecie tutaj. Bilet w cenie ISK 3800 (117 PLN) warto zarezerwować online, bo cena jest wówczas niższa.


POMYSŁY NA FERIE ZIMOWE


Islandia na weekend! 3 noce dla 4 w Reykjaviku + wstęp do geotermalnego SPA za 711 PLN/os! - 8

Islandia na weekend! 3 noce dla 4 w Reykjaviku + wstęp do geotermalnego SPA za 711 PLN/os! - 6

Islandia na weekend! 3 noce dla 4 w Reykjaviku + wstęp do geotermalnego SPA za 711 PLN/os! - 4

Islandia na weekend! 3 noce dla 4 w Reykjaviku + wstęp do geotermalnego SPA za 711 PLN/os! - 2

Islandia na weekend! 3 noce dla 4 w Reykjaviku + wstęp do geotermalnego SPA za 711 PLN/os!

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu oraz ilości uczestników. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

Islandia na weekend! 3 noce dla 4 w Reykjaviku + wstęp do geotermalnego SPA za 711 PLN/os!