Pakiety
za 321zł

Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os

Oferta od , 1. gru. 2016 12.47

Berlin - kosmopolityczne miasto pełne kontrastów, świetnych restauracji i barów, ulicznych grajków, wspaniałych muzeów, super wyprzedaży i nastrojowych albo designerskich jarmarków świątecznych. Wyskoczcie na przedświąteczny weekend na grzane wino, po drewnianego dziadka do orzechów i ręcznie wykonane prezenty gwiazdkowe.
W cenie pakietu macie przejazdy autokarem do Berlina (choć oczywiście możecie przyjechać samochodem, pociągiem albo przylecieć tanio samolotem) i 2 noclegi w niezwykłych domkach CUBE Lodges Berlin Mitte w centrum miasta. Proponowany termin to weekend 16 - 18 grudnia, ale jarmarki trwają aż do 23 grudnia, a niedziela handlowa przypada już w ten weekend - 4 grudnia.
Szczegóły dot. jarmarków i mapkę ich lokalizacji i dojazdu znajdziecie poniżej.

za
321zł

Jarmarki świąteczne w Berlinie Termin: 1. gru. 2016 - 23. gru. 2016

 • szczegóły

  Aby zarezerwować proponowane przez nas noclegi kliknij w odpowiedni obrazek lub przycisk ŚPIMY TU!

  Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os - 14

  Do Berlina dojedziecie przykładowo LuxExpressem - aby kupić bilety kliknij w poniższy zrzut ekranu lub przycisk JEDZIEMY NA ZAKUPY!

  Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os - 12

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • przejazd Warszawa - Berlin - Warszawa - 152 zł / os
 • 2 noclegi w 4-os domku - 160 zł / os
 • opłata za ręczniki - 9 zł / os
 • WiFi (w pomieszczeniach ogólnodostępnych)
 • przykładowy termin: weekend 16 - 18 grudnia

Koszt wycieczki z uwzględnieniem przejazdów i noclegów wyniesie 321 zł / os! Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

LOTY LUB PRZEJAZDY

Do Berlina dojedziecie m. in. PolskimBusem, Lux Expressem, pociągiem albo oczywiście autem. Możecie też tanio dolecieć samolotem. Cena biletu za przejazd autokarem Lux Express to 152 PLN / os

NOCLEGI

Proponujemy Wam noclegi w 4-os domku CUBE Lodges Berlin Mitte w centrum miasta (3,5/5 Tripadvisor). Na miejscu macie do dyspozycji 2 łóżka piętrowe, WiFi, wspólną łazienkę, 20 boisk do siatkówki i park linowy wraz ze zniżkami na korzystanie z tych obiektów.

Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os - 10

Więcej noclegów tego typu znajdziecie tutaj (klik!)

TRANSFERY

Z dworca autobusowego do domku dojedziecie środkami komunikacji miejskiej. Macie do wyboru wiele rodzajów biletów - od takiego na kilka przystanków aż po takie, które zawierają również zniżki do wielu muzeów i obiektów. Szczegóły znajdziecie na stronie berlińskiej komunikacji miejskiej BVG.

ZWIEDZANIE

Wszystkie przydatne informacje o kilkudziesięciu berlińskich jarmarkach bożonarodzeniowych - daty, godzina otwarcia, lokalizację i tematykę znajdziecie tutaj i tutaj. Aby zobaczyć mapkę dojazdu - kliknijcie tutaj.

Na zakupy zapraszamy Was m.in. Primark, TK-Maxx, Galeria Kaufhof, Mall of Berlin, Europa Center. Przed otwarciem sklepów natomiast możecie wybrać się do Mauerparku na pchli targ lub na inny z licznych niedzielnych targów.

Ponieważ niektóre z powyższych linków dostępne są wyłącznie w języku niemieckim, użyjcie auto tłumacza Google Chrome lub Google Translate aby przetłumaczyć ją na język polski.


Czytaj też:
Sylwestrowe inspiracje!


Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os - 8

Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os - 6

Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os - 4


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os - 2
Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os

Jarmarki i świąteczne zakupy w Berlinie dla 4 ✴️ z designerskimi noclegami w centrum za 321 PLN/os