Pakiety
od 539zł os

Jesienna wycieczka do Cinque Terre: 539 PLN! Loty, auto i 4 noce nad morzem!

Oferta od , 7. wrz. 2018 19.45

Cinque Terre to niezwykle urodziwy fragment riwiery liguryjskiej, na którym znajduje się pięć miejscowości: Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola i Riomaggiore. Miejsce to wpisane jest na listę UNESCO i... naprawdę warto je zobaczyć!

W pakiecie macie tanie loty z Warszawy (w innych terminach również z Krakowa, Katowic, Gdańska i Wrocławia) do Pizy lub Bolonii, samochód i 4 noclegi w świetnie ocenianym (4,5/5 Airbnb) apartamencie bliziutko morza! Kiedy? Na przykład 23 - 27 października, ale terminy możecie oczywiście jak zwykle dowolnie zmieniać - więcej wiosennych dat w poniższej sekcji LOTY.

od
539zł
os

Jesień w Cinque Terre Termin: 29. wrz. 2018 - 27. paź. 2018

Skąd
Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Katowice
Dokąd
Piza, Bolonia
 • szczegóły

  nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższe obrazki rezerwacji dla 2 osób lub poniższy przycisk LECIMY!

  Jesienna wycieczka do Cinque Terre: 539 PLN! Loty, auto i 4 noce nad morzem! - 12


  Aby zobaczyć więcej fotek obiektu i zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub zielony przycisk ŚPIMY TU!

  Jesienna wycieczka do Cinque Terre: 539 PLN! Loty, auto i 4 noce nad morzem! - 10

  Więcej noclegów tego typu


  Aby zarezerwować samochód na czas pobytu kliknij poniższy obrazek lub przycisk AUTO

  Jesienna wycieczka do Cinque Terre: 539 PLN! Loty, auto i 4 noce nad morzem! - 8

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • loty Warszawa - Piza - Warszawa - 112 zł/os
 • 4 noce w apartamencie Airbnb w miejscowości La Spezia - 360 zł/os
 • wynajem samochodu na cały okres pobytu - 67 zł/os
 • wyżywienie: we własnym zakresie (wyposażona kuchnia w apartamencie)
 • WiFi
 • parking
 • proponowany termin: 23 - 27 października - to przykładowe daty, jednak korzystając z poniższej listy lub porównywarki lotów możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów

Suma: 539 zł/os
Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób w dowolnym wieku, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie! Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

NOCLEGI

Wasz apartament oddaje do Waszej dyspozycji sypialnię, łazienkę, WiFi, parking. Z apartamentu do Cinque Terre możecie również popłynąć promem!

Jesienna wycieczka do Cinque Terre: 539 PLN! Loty, auto i 4 noce nad morzem! - 6

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest wypożyczenie samochodu. Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

ZWIEDZANIE

JEDEN KLIK

Jest to oferta typu DIY (Do It Yourself) - czyli Zrób To Sam. Tej wycieczki nie kupujecie, ale rezerwujecie ją samodzielnie, osobno loty oraz hotel. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Jeżeli interesują Was oferty, które możecie zarezerwować jednym kliknięciem

tutaj znajdziesz oferty biur podróży


Jesienna wycieczka do Cinque Terre: 539 PLN! Loty, auto i 4 noce nad morzem! - 4

Jesienna wycieczka do Cinque Terre: 539 PLN! Loty, auto i 4 noce nad morzem! - 2

Jesienna wycieczka do Cinque Terre: 539 PLN! Loty, auto i 4 noce nad morzem!


Gdzie jechać jesienią?


Jesienna wycieczka do Cinque Terre: 539 PLN! Loty, auto i 4 noce nad morzem!