Pakiety
od 433zł os

Nad dachami Bergen! Weekend (3 noce) w Norwegii za 433 PLN/os!

Oferta od , 27. lut. 2020 19.30

Szukacie pomysłu na krótki wypad? Bergen, zwane bramą do krainy fiordów pozwoli Wam posmakować norweskiego uroku i być może zachęci do dalszego zwiedzania tego skandynawskiego kraju o spektakularnej naturze!

Noclegi będziecie mieli 5-minut spacerem od centrum w typowym drewnianym domu z widokiem na dachy Bergen i ocean. Weekend w Skandynawii z 3 noclegami, lotami i transferami w cenie za 433 PLN/os to bardzo dobra cena, ponieważ kierunek nie należy do najtańszych a fiordy przynajmniej raz w życiu zobaczyć warto!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Suma: 433 PLN/os (przy dwóch osobach podróżujących)


LOTY

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe linki odsyłają Was do porównywarkę lotów. Najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż podręczny o wymiarach 40 x 30 x 20 cm.

SUGEROWANY NOCLEG

Znaleźliśmy dla Was noclegi Airbnb w pokoju 2-os w centrum miasta z widokiem na dachy uroczych drewnianych domów i ocean. Do Waszej dyspozycji będzie współdzielona łazienka oraz kuchnia.

Nad dachami Bergen! Weekend (3 noce) w Norwegii za 433 PLN/os! - 6

TRANSFERY

Do centrum Bergen dojedziecie z lotniska tramwajem City Light Rail za NOK 37 (15 PLN) w jedną stronę. Warto zaopatrzyć się w kartę Bergen Card, która daje możliwość bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej (również City Light Rail z lotniska do miasta), a ponadto uprawnia do zniżek na wstęp do wielu atrakcji.

ZWIEDZANIE

Polecamy wjazd kolejką na Górę Floyen, warto zobaczyć też piękny kościółek Stavkirke. Zdecydowanie warto przejść się po nabrzeżu Bryggen wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wszyscy podróżnicy lubią odwiedzać miejscowy targ rybny - my również go polecamy. No i koniecznie trzeba wybrać się na rejs po fiordach!


Nad dachami Bergen! Weekend (3 noce) w Norwegii za 433 PLN/os! - 4

Nad dachami Bergen! Weekend (3 noce) w Norwegii za 433 PLN/os! - 2

Nad dachami Bergen! Weekend (3 noce) w Norwegii za 433 PLN/os!


CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Więcej pomysłów na CITY BREAK

Nad dachami Bergen! Weekend (3 noce) w Norwegii za 433 PLN/os!