Pakiety
za 2 699zł os

Last Minute: Luksusowy tydzień na Fuerteventurze za 2699 PLN/os w 5* hotelu z wyżywieniem + zniżka na test!

Oferta od , 23. mar. 2021 17.30

Ahoj Piraci! Kanary to dobry kierunek zimą - jest ciepło, ale nie za gorąco, obecnie nie ma tam tłumów, plaże są puste, a woda czysta! Mamy dla Was dobrą okazję na pobyt na tej afrykańskiej wyspie :)

KORONAINFO Do Hiszpanii wymagany jest test. Szczegółowe informacje nt. sytuacji na Wyspach Kanaryjskich znajdziecie TUTAJ.

Szczegóły oferty:

  • wylot Berlin
  • 7 nocy w Royal Suite
  • lolalizacja: Costa Calma, Fuerteventura
  • 15% zniżki na test na COVID
  • transfer z/na lotnisko
  • wyżywienie: All inclusive
  • ubezpieczenie
  • opieka rezydenta
  • przykładowy termin: 21-27 lutego, więcej terminów znajdziecie po przejściu do oferty
  • ocena: 3,5/5 w Tripadvisor

za
2 699zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 28. mar. 2021 - 4. kwi. 2021

Skąd
Katowice, Warszawa
Dokąd
Fuerteventura

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

INFORMACJE COVID-19

Od 23.11.2020 wszyscy pasażerowie przybywający do Hiszpanii, muszą okazać negatywny wynik testu PCR wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Nie uznawane będą testy na przeciwciała, antygenowe czy serologiczne. Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej.

Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik. Dodatkowo zgodnie z nowymi zasadami wprowadzonymi przez rząd Hiszpanii, wszyscy turyści przybywający do tego kraju zobowiązani są na 48 godzin przed podróżą, do wypełnienia formularza za pomocą bezpłatnej aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie:https://www.spth.gob.es.

Należy w nim umieścić informacje o chorobach, jakie się przebyło ostatnio, o ostatnich podróżach (daty i miejsca), a także numer swojego telefonu i adres, pod którym będzie się przebywać w Hiszpanii. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych podróżujący otrzyma kod QR, który należy zapisać na urządzeniu mobilnym, w celu okazania służbom granicznym.


WIĘCEJ OFERT Z BIUR PODRÓŻY


Last Minute: Luksusowy tydzień na Fuerteventurze za 2699 PLN/os w 5* hotelu z wyżywieniem + zniżka na test! - 8

Last Minute: Luksusowy tydzień na Fuerteventurze za 2699 PLN/os w 5* hotelu z wyżywieniem + zniżka na test! - 6

Last Minute: Luksusowy tydzień na Fuerteventurze za 2699 PLN/os w 5* hotelu z wyżywieniem + zniżka na test! - 4

Last Minute: Luksusowy tydzień na Fuerteventurze za 2699 PLN/os w 5* hotelu z wyżywieniem + zniżka na test! - 2

Last Minute: Luksusowy tydzień na Fuerteventurze za 2699 PLN/os w 5* hotelu z wyżywieniem + zniżka na test!


Last Minute: Luksusowy tydzień na Fuerteventurze za 2699 PLN/os w 5* hotelu z wyżywieniem + zniżka na test!