Pakiety
za 3 345zł

Luksusowa Majówka w Indiach: tydzień w 5* hotelu Hilton + przeloty Emirates za 3345PLN!

Oferta od , 2. sty. 2015 4.46

Nowy, 2015 rok rozpoczynamy na bogato! Prezentujemy Wam luksusową ofertę na najbliższą Majówkę - pakiet najwyższej klasy od A do Z!:)

Podróż rozpoczynamy w Hamburgu przelotem do New Dehli na pokładzie Emirates (4 miejsce w rankingu najlepszych linii lotniczych na świecie wg Skytrax). Do Hamburga dostaniecie się bez ponoszenia dodatkowych kosztów dzięki biletowi "Zug zum Flug" wliczonemu w koszt całego pakietu. Wystarczy dojechać do granicy niemiecko-polskiej i tam wsiąść w pociąg Deutsche Bahn. 

Po wylądowaniu w Delhi organizator zapewnia transport do hotelu. Tydzień w Indiach spędzicie w fantastycznym 5* hotelu "Hilton New Delhi Janakpuri" (4/5 Tripadvisor). W pakiecie macie zagwarantowane śniadania. Co oferuje hotel? Basen zewnętrzny, centrum wellness, fitness i Spa, 6 restauracji (w tym 24-godzinny serwis) oraz bar. W pokojach z widokiem na basen lub na miasto znajdziecie tv satelitarną, żelazko, serwis kawowy, minibar, klimatyzację oraz mini kosmetyki.

Obiekt jest zlokalizowany 13km od słynnego bazaru oraz ok 16km od lotniska. Ceny taksówek w Indiach są bardzo niskie więc do centrum miasta dostaniecie się za jedyne kilka złotych:)

Koniecznie zapoznajcie się z atrakcjami miasta. W wyborze najlepszych pomoże Wam Tripadvisor.

Luksusowa Majówka w Indiach: tydzień w 5* hotelu Hilton + przeloty Emirates za 3345PLN! - 4
Luksusowa Majówka w Indiach: tydzień w 5* hotelu Hilton + przeloty Emirates za 3345PLN! - 2

Szczegóły oferty:

 • przelot Hamburg - New Delhi - Hamburg
 • 6 nocy w 5* hotelu "Hilton New Delhi Janakpuri"
 • transfer do/z hotelu
 • wyżywienie: śniadania
 • bilet kolejowy na terenie Niemiec "Zug zum Flug" (bezpłatny przejazd pociągami Deutsche Bahn od granicy niemiecko-polskiej na lotnisko oraz z lotniska do granicy)
 • termin: 30/04 - 07/05/2015 - to przykładowe daty, jednak korzystając z wyszukiwarki Holidaycheck możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności tanich pakietów

Cena za jedną osobę aktualna w oparciu o ofertę dla 2 osób.

Kliknij w zakładkę poniżej aby dowiedzieć się jak zarezerwować ofertę.

Ponieważ ta strona jest dostępna wyłącznie w języku niemieckim użyj auto tłumacza  Google Chrome lub Google Translate aby przetłumaczyć ją na język polski.

za
3 345zł

Luksusowa Majówka w Indiach Termin: 30. kwi. 2015 - 7. maj. 2015

Skąd
Hamburg
Dokąd
New Delhi
 • Szczegóły

  Aby dokonać rezerwacji oferty przejdź do portalu Holidaycheck. Wystarczy kliknąć w obrazek lub poniższy przycisk "Przejdź do oferty" 

  Poniżej widok strony rezerwacyjnej:


  Luksusowa Majówka w Indiach: tydzień w 5* hotelu Hilton + przeloty Emirates za 3345PLN!

Luksusowa Majówka w Indiach: tydzień w 5* hotelu Hilton + przeloty Emirates za 3345PLN!