Pakiety
za 657zł

Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto

Oferta od , 7. wrz. 2016 15.38

Kornwalia - to niezwykle urokliwa kraina w południowo-zachodniej części Anglii znana z potężnych klifów, wspanialej zieleni, szumu oceanu, licznych latarni morskich, zatoczek i wielu niewielkich portów rybackich. To również miejsce, gdzie znajdziecie doskonałą lokalną kuchnię i wiele pięknych piaszczystych plaż. Proponujemy Wam wycieczkę dla 4 do tego wspaniałego miejsca. Podczas kilku dni pobytu będziecie mieć szansę zobaczenia zupełnie niezwykłych miejsc!

W tytułowej cenie przeloty na trasie Warszawa - Bristol - Warszawa (wyloty w podobnych terminach również z Krakowa, Wrocławia, Katowic, Rzeszowa i Poznania), 4 noclegi w domku posród zieleni, nieopodal plaży w St Agnes, a także wypożyczenie samochodu na cały okres pobytu!

za
657

4 noce w Kornwalii Termin: 1. paź. 2016 - 16. lis. 2016

Skąd
Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów
Dokąd
Bristol

Szczegóły oferty:

  • przelot Warszawa - Bristol - Warszawa (296 PLN/os)
  • 4 noce w domku przy plaży (313 PLN/os)
  • wynajem samochodu (48 PLN/os)
  • wyżywienie: we własnym zakresie
  • termin: 11 - 15.10.2016

Suma: 657 PLN / os!

LOTY

Tanie loty na trasie Warszawa - Bristol - Warszawa zarezerwujecie na naszej stronie już za 296 PLN w dwie strony. Proponujemy lot w terminie 11 - 15.10.2016. W cenie są bezpośrednie loty oraz 2 bagaż podręczne.

Dostępnych jest wiele terminów oraz przeloty z Katowic, Wrocławia, Poznania, Rzeszowa i Krakowa. Aby sprawdzić terminy i ceny na wrzesień z całej Polski - przejdź do zakładki Lista lotów.

NOCLEGI

Znaleźliśmy dla Was również noclegi w jednym z wysoko ocenianych domków leżących w miejscowości Monut Hawke, niepodal plaży w Porthowan i St Agnes. Domki leżą posród bujnej zieleni. To wspaniałe miejsce na odpoczynek i relaks. W domku znajdują się dwie sypialnie, salon, kuchnia oraz łazienka.

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Walii jest wypożyczenie samochodu. Samochód wynajmiecie klikając powyższy przycisk AUTO. Pamiętajcie o obowiązującym w Anglii ruchu lewostronnym i jednostkach prędkości - milach na godzinę! Jako kierowcy - pamiętajcie również, żeby kierownica znajdowała się po wewnętrznej stronie drogi, a na rondach uważamy na samochody nadjeżdżające z prawej strony ;-) Litr paliwa kosztuje ok. 1.09 funta brytyjskiego. Za wynajem auta zapłacicie 48 PLN/os. Trasa zajmie Wam 3 godziny i dojedziecie późno w nocy. Nawigacja będzie niezbędna.

ZWIEDZANIE

Będąc w Kornwalii odwiedźcie słynny teatr Minack, znajdujący się nad samym brzegiem morza - a najlepiej weźcie udział w przedstawieniu, o ile to możliwe. Przejdźcie się po wspaniałych ogrodach Trebah, The Lost Gardens of Heligan i Lanhydrock. Koniecznie zajrzyjcie nad niezwykle malowniczą zatoczkę The Lizard and Kynance. Wspaniałe plaże też na Was czekają, m.in. Porthminster i Fistral. Pojedźcie zobaczyć jak powoli mija czas w niewielkich portach rybackich jak: Boscastle, Port Isaac, St. Ives, Porthleven czy Fowey. W drodze powrotnej zajrzyjcie koniecznie do parków narodowych w hrabstwie Devon oraz wspaniałych tropikalnych ogrodów pod ogromnymi szklanymi kopułami - Project Eden. To miejsce znane jest również z jednej z serii filmów James`a Bonda. O wiele więcej atrakcji znajdziecie na TripAdvisor.

Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 20
Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 18
Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 16
Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 14
Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 12
Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 10
Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 8
Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 4
Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto - 2
Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto

Magiczna Kornwalia dla 4 przyjaciół. 4 jesienne noce za 657 PLN/os! Loty, domek przy morzu & auto