Pakiety
za 698zł

Mega Cypr dla 3 ☀️ apartament na plaży, tanie loty i auto za 698 PLN/os

Oferta od , 5. paź. 2016 14.26

Macie ochotę w świetnej cenie złapać jeszcze odrobinę słońca? Proszę bardzo! Złożyliśmy Wam miły tygodniowy jesienny pakiet dla trojga. W pakiecie loty z Katowic, 7 noclegów w doskonale ocenianym (5/5 Airbnb) apartamencie na plaży w Larnace z WiFi i parkingiem i samochód na cały pobyt. Przykładowy termin to 13 - 20 listopada, więcej dat znajdziecie w poniższej zakładce INNE DATY

za
698zł

Cypr ☀️ studio na plaży, loty, auto Termin: 13. lis. 2016 - 20. lis. 2016

Skąd
Katowice
Dokąd
Larnaka

SZCZEGÓŁY OFERTY

  • loty Katowice - Larnaka - Katowice - 365 zł / os
  • 7 noclegów w apartamencie - 273 zł / os
  • wynajem samochodu cały okres pobytu - 55 zł / os
  • wyżywienie: we własnym zakresie (wyposażona kuchnia w apartamencie)
  • prąd wg zużycia - ok. 5 zł / os
  • WiFi
  • parking
  • proponowany termin: 13 - 20 listopada - to przykładowe daty, jednak korzystając z zakładki INNE DATY możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów

Koszt wycieczki z uwzględnieniem przelotów, noclegów oraz wynajmu samochodu wyniesie 698 zł / os! Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 3 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

LOTY

Na Cypr dolecicie Wizzairem. Dzięki dzisiejszej promocji cena biletu z bagażem podręcznym to 365 PLN / os

NOCLEGI

Znaleźliśmy dla Was doskonale oceniany apartament (5/5 Airbnb!) na plaży w Larnace, oczywiście z widokiem na morze! Macie to do dyspozycji kuchnię, łazienkę, taras, WiFi, parking i TV sat.

Mega Cypr dla 3 ☀️ apartament na plaży, tanie loty i auto za 698 PLN/os - 10

Więcej noclegów tego typu znajdziecie tutaj (klik!)

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

ZWIEDZANIE

Oto kilka propozycji tego, co warto zobaczyć w Waszej okolicy: Kato Paphos Archaeological Park z mozaikami, które pewnie znacie ze zdjęć, majestatyczny Zamek św. Hilariona wśród skał, piękną i starą Cerkiew św. Łazarza w Larnace, Blue Lagoon, Cape Greco National Forest Park i Klasztor Ajia Napa, oczywiście legendarną Skałę Afrodyty oraz piękne i orzeźwiające Baths of Aphrodite.

JEDEN KLIK

Jest to oferta typu DIY (Do It Yourself) - czyli Zrób To Sam. Tej wycieczki nie kupujecie, ale rezerwujecie ją samodzielnie, osobno loty oraz hotel. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Jeżeli interesują Was oferty do tego miejsca, które możesz zarezerwować jednym kliknięciem
tutaj znajdziecie oferty biur podróży


Czytaj też:
Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach? ⚓


Mega Cypr dla 3 ☀️ apartament na plaży, tanie loty i auto za 698 PLN/os - 8

Mega Cypr dla 3 ☀️ apartament na plaży, tanie loty i auto za 698 PLN/os - 6

Mega Cypr dla 3 ☀️ apartament na plaży, tanie loty i auto za 698 PLN/os - 4


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Mega Cypr dla 3 ☀️ apartament na plaży, tanie loty i auto za 698 PLN/os - 2
Mega Cypr dla 3 ☀️ apartament na plaży, tanie loty i auto za 698 PLN/os


Mega Cypr dla 3 ☀️ apartament na plaży, tanie loty i auto za 698 PLN/os