Mniej znane greckie wyspy-perełki! Spędźcie urlop na Itace, Kefalonii, Thasos, Skopelos, Evii i innych!

Oferta od , 17. cze. 2018 14.12

Chcielibyście pojechać w tym roku na południe Europy, by spędzić wymarzony urlop nad Morzem Śródziemnym? Korfu, Kreta, Rodos? A może szukacie kierunków mniej oczywistych, mniej znanych i obleganych? Znajdziecie je w Grecji, która ma do zaoferowania całe mnóstwo pięknych i jeszcze niezadeptanych przez masową turystykę wysp. Prezentujemy Wam kilka greckich wysp-perełek, które Was nie zawiodą!

Na każdej z nich możecie spędzić swój tegoroczny, niezapomniany urlop dzięki gotowym ofertom z biur podróży, a ceny są niższe niż sądzicie! Przekonajcie się sami.

EVIA (EUBEJA)

Druga co do wielkości grecka wyspa - bardzo chętnie odwiedzana przez samych Greków z kontynentu. Krajobraz wyspy jest bardzo urozmaicony - znajdziecie tam piaszczyste plaże, urwiste klify i skaliste wybrzeża, a we wnętrzu wyspy liczne gaje oliwne i pola pszenicy. Idealne miejsce na spokojny wypoczynek!

Mniej znane greckie wyspy-perełki! Spędźcie urlop na Itace, Kefalonii, Thasos, Skopelos, Evii i innych! - 19

Oferty wycieczek na Evię znajdziecie w naszej wyszukiwarce.

WYCIECZKI NA EVIĘ


ITAKA

Ta skąpana słońcem wyspa leży na Morzu Jońskim i znana jest dzięki twórczości Homera - to rodzinna wyspa mitycznego Odyseusza. Przez brak lotniska wyspa oparła się masowej turystyce i zachowała swój pierwotny i sielski charakter. Świetne miejsce dla miłośników pieszych wędrówek górskich. Na miejscu kilka ładnych plaż. Cisza i spokój gwarantowane!

Mniej znane greckie wyspy-perełki! Spędźcie urlop na Itace, Kefalonii, Thasos, Skopelos, Evii i innych! - 17

WYCIECZKI NA ITAKĘ


KEFALONIA

Nazywana "najpilniej strzeżoną grecką tajemnicą”, ponieważ dzielnie opiera się masowej turystyce. Jedna z najpiękniejszych wysp Morza Jońskiego. Zachwyca turkusowym kolorem morza i pięknymi plażami. Skosztujcie świetnego, lokalnego jedzenia i bardzo dobrych - białych i czerwonych win.

Mniej znane greckie wyspy-perełki! Spędźcie urlop na Itace, Kefalonii, Thasos, Skopelos, Evii i innych! - 15

WYCIECZKI NA KEFALONIĘ


LEFKADA

Niezwykle malownicza, żyzna i zielona wyspa. Na zachodnim wybrzeżu znajdziecie jedne z najwspanialszych plaż na Wyspach Jońskich. Dla osób szukających spokoju, odpoczynku, ładnych widoków i kontaktu z przyrodą.

Mniej znane greckie wyspy-perełki! Spędźcie urlop na Itace, Kefalonii, Thasos, Skopelos, Evii i innych! - 13

WYCIECZKI NA LEFKADĘ


SKIATHOS

Niewielka wyspa wchodząca w skład Sporadów posiadająca aż 60 pięknych plaż. Na miejscu zastaniecie również charakterystyczne białe domki z niebieskimi okiennicami. Grecja jaką kochamy!

Mniej znane greckie wyspy-perełki! Spędźcie urlop na Itace, Kefalonii, Thasos, Skopelos, Evii i innych! - 11

WYCIECZKI NA SKIATHOS


SKOPELOS

Piękna wyspa na której kręcono słynny musical "Mamma Mia" z Meryl Streep w roli głównej. Porósnięta lasami piniowymi. Na miejscu zastaniecie rajskie plaże, malownicze zatoczki i sporo skarbów kultury.

Mniej znane greckie wyspy-perełki! Spędźcie urlop na Itace, Kefalonii, Thasos, Skopelos, Evii i innych! - 9

WYCIECZKI NA SKOPELOS


THASOS

"Szmaragdowa wyspa" leży 8 km od kontynentalnej Grecji. Znajdziecie tam wspaniałe plaże i urokliwe zatoczki z krystalicznie czystą, zieloną wodą, gdzie można odpoczywać w ciszy i spokoju.

Mniej znane greckie wyspy-perełki! Spędźcie urlop na Itace, Kefalonii, Thasos, Skopelos, Evii i innych! - 7

WYCIECZKI NA THASOS


Ciągle nie znaleźliście niczego dla siebie? Sprawdźcie również oferty na bardziej popularne greckie wyspy:

ZAKYNTHOS

SANTORINI

RODOS

KRETA

KORFU

KOS