Pakiety
za 1 138zł os

Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os!

Oferta od , 30. sie. 2019 19.18

Sylwester w Londynie - magiczne miasto i magiczny moment w ciągu roku! Super tanio oczywiście nie jest, ale loty na Sylwestra są znacznie droższe niż przez resztę roku. No i macie dobry i elegancki 4* hotel w dobrej lokalizacji (i na terenie należącym do klubu piłkarskiego Chelsea :)

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 1138 zł/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty i ilość osób są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.


za
1 138zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 29. gru. 2019 - 3. sty. 2020

Skąd
Warszawa, Kraków, Gdańsk
Dokąd
Londyn
 • SZCZEGÓŁY

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego.

  Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższe obrazki rezerwacji dla 4 osób lub poniższy zielony przycisk REZERWUJ LOTY!

  Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os! - 14  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI!

  Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os! - 12

  Więcej obiektów tego typu TUTAJLOTY DO LONDYNU NA SYLWESTRA

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu do linii lotniczych.


NOCLEGI

4* hotel Millennium & Copthorne Hotels at Chelsea Football Club (4/5 Tripadvisor) leży na terenie FC Chelsea, 5min spacerem od stacji metra. Obiekt oferuje 2 restauracje, nowoczesne, luksusowo wyposażone pokoje, łazienki wyłożone marmurem, WiFi, TV LCD.


TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie autobusem Terravision do przystanku Victoria Rail Station, tam przesiadacie się na autobus linii 211 lub 11 i wysiadacie na przystanku Walham Green, Rumbold Road. Stąd czeka Was 3-min spacer i jesteście na miejscu! Czas transferu to ok. 2 godz, a cena to 74 PLN / os.


ZWIEDZANIE

W Londynie czeka na Was prawdziwa mnogość atrakcji. Koniecznie wybierzcie się do londyńskich wspaniałych muzeów (i to z darmowym wstępem!): British Museum, Victoria & Albert Museum, Muzeum Historii Naturalnej oraz fantastyczne Muzeum Nauki. Koniecznie trzeba też zobaczyć Big Bena, parlament oraz odwiedzić królową w Pałacu Buckingham. Na zakupy wyskoczcie na słynną Oxford Street. Imprezujcie w dzielnicy Soho. O wiele więcej atrakcji znajdziecie w serwisie TripAdvisor.
Dla fanów Harry'ego Pottera polecamy również wizytę w Warner Bros Studio Wizyta w magicznym Zakazanym Lesie ⚡ Harry'ego Pottera, a dla fanów Doktora Who: możliwość zobaczenia na żywo niebieskiej budki policyjnej TARDIS!WIĘCEJ OFERTY NA SYLWESTRA!Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os! - 10

Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os! - 8

Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os! - 6


Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os! - 4

Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os! - 2

Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os!


Nowy Rok z królową, czyli Sylwester w Londynie! Elegancki 4* hotel, loty i transfery: 1138 PLN/os!