Pakiety
za 965zł

Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta!

Oferta od , 15. maj. 2015 16.45

Piękna, zabytkowa i nieodkryta Ryga, stolica malowniczej Łotwy. Do tego bliska, choć wciąż egzotyczna Estonia. Przygotowaliśmy dla Was pakiet objazdu tych pięknych państw w ciągu 8 dni latem. Za całość - wliczając przelot, hotel oraz wynajem auta - zapłacicie 965 PLN!

Loty na trasie Warszawa - Ryga - Warszawa w cenie 199 PLN oferuje nasz rodzimy przewoźnik LOT. Rezerwujemy je na stronie Flipo.pl w dniach 17-24 sierpnia. Dostępnych jest wiele terminów aż do lutego przyszłego roku - można je sprawdzić w kalendarzu Flipo.

Na lotnisku wypożyczamy auto za pośrednictwem Rentalcars.com. Za cały okres wypożyczenia zapłacimy 336 PLN od osoby!

Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 24

Pierwszą noc w stolicy Łotwy spędzamy w wysoko ocenianym 3* Best Hotel Ryga (4/5 wg Tripadvisor!) za 59 PLN od osoby! Pobyt rezerwujemy na stronie Trivago. W Rydze warto odwiedzić oczywiście Stare Miasto, dzielnicę Alberta Lela oraz spojrzeć na panoramę miasta z wieży Kościoła św. Piotra. Warto również spróbować łotewskiej kuchni w jednej z tutejszych restauracji.

18 sierpnia, po zwiedzeniu miasta, ruszamy do Siguldy by móc podziwiać tamtejszy Park Narodowy Gauja. Nocujemy w klimatycznym Hotelu Kaupo (3,5/5 wg Tripadvisor) za 51 PLN od osoby za noc. Hotel również rezerwujemy na Trivago.

Następnego dnia jedziemy do Tallina, przepięknej stolicy Estonii - spędzamy tam 2 noce w Hotelu Lillekula (3,5/5 wg Tripadvisor) za 146 PLN od osoby za cały pobyt. Hotel rezerwujemy na Trivago. Tallin również może pochwalić się pięknym, zabytkowym Starym Miastem. Warto także wybrać się na Wzgórze Toompea czy do niesamowitego Skansenu Rocca al Mare.

21 sierpnia wyjeżdżamy do Kuressaare na wyspie Saaremaa, wynajmujemy tam domek w resorcie Holliday Village Suur Toll. Obiekt rezerwujemy na stronie Trivago za 114 PLN za 2 noce. Wyspa ma wiele do zaoferowania - warto odwiedzić Muzeum Saaremaa wraz z jego przepięknym zamkiem czy zobaczyć Trahter Veski.

23 sierpnia wracamy do Rygi gdzie spędzamy noc we wspomnianym wcześniej 3* Best Hotel Ryga za 59 PLN od osoby. Następnego dnia wracamy do Polski.

Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 22

Szczegóły oferty:

 • przelot Warszawa - Ryga - Warszawa (199 PLN/os)
 • 2 noce 3* Best Hotel Ryga (119 PLN/os)
 • 1 noc w Hotelu Kaupo (51 PLN/os)
 • 2 noce w Hotelu Lillekula (146 PLN/os)
 • 2 noce w Holliday Village Suur Toll (114 PLN/os)
 • wypożyczenie auta na 7 dni (336 PLN/os)
 • wyżywienie: we własnym zakresie
 • termin: 17/08 - 24/08/2015 - to przykładowe daty, jednak korzystając z kalendarza Flipo możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności tanich biletów
 • wymagany dokument podróży: dowód osobisty lub paszport

Koszt wycieczki z uwzględnieniem przelotów, noclegów oraz wynajmu auta wyniesie 965 zł/os!

Najlepszym pomysłem na znalezienie tanich połączeń lotniczych do Rygi lub innych interesujących Was miejsc jest skorzystanie z wyszukiwarki Skyscanner, w której macie możliwość ustawienia elastycznych bądź restrykcyjnych kryteriów - w zależności od Waszych potrzeb, np.:

Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 20

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

za
965zł

8 dni w Rydze Termin: 17. sie. 2015 - 24. sie. 2015

Skąd
Warszawa
Dokąd
Ryga
 • Loty

  Aby zarezerwować lot przejdź do serwisu Flipo.pl.

  Cena nie zawiera opłat za bagaż rejestrowany. Na temat bagażu rejestrowanego w liniach LOT przeczytasz pod tym linkiem.

  Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 18


 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki Trivago lub HotelsCombined gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Aby zarezerwować proponowane przez nas hotel kliknij w obrazki poniżej:

  RYGA

  Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 16

  SIGULDA

  Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 14

  TALLIN

  Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 12

  KURESSAARE


  Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 10

 • Auto

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Łotwie i Estonii jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na Rentalcars.com.

  Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 8


 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 6

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 4
Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta! - 2
Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta!


Objazdówka po Łotwie i Estonii w 8 dni za 965 PLN! W cenie przelot, hotele oraz wypożyczenie auta!