Pakiety

Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN!

Oferta od , 8. maj. 2015 16.52

AKTUALIZACJA z dnia 11 maja 2015:

Cena najtańszego biletu wynosi obecnie 424,5 PLN - składa się na nią koszt biletu, opłata rezerwacyjna oraz koszt przesyłki.

Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN! - 14

Nieaktualny jest również nocleg, ale znaleźliśmy dla Was alternatywę - 3* Hotel Holliday Park (3,5/5 wg Tripadvisor) za 87,5 PLN od osoby za noc. Z hotelu na Stadion dojedziecie autobusem miejskim za 4 PLN w jedną stronę.

Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN! - 12

Szczegóły oferty:

 • bilet na mecz finałowy Ligi Europy UEFA (424,5 PLN/os)
 • noc w hotelu 3* Montemarco (87,5 PLN/os)
 • transfer do/z hotelu na stadion (8 PLN/os)
 • wyżywienie: we własnym zakresie
 • termin: 27/05 - 28/05/2015

ORYGINALNY POST z dnia 8 maja 2015:

Tegoroczny finał Ligii Europy UEFA odbędzie się u nas, w Polsce! Na Stadionie Narodowym w Warszawie, 27 maja o godzinie 20:45, zagra ktoś z pary Napoli - Dnipro Dniepropietrowsk kontra jedna z drużyn drugiego półfinału Fiorentina - FC Sevilla. Po wczorajszych meczach (07/05) wydaje się, że w Warszawie będziemy podziwiać hiszpańską FC Sevillę, zeszłorocznego triumfatora pucharu. Na Stadionie Narodowym mamy więc szansę zobaczyć jednego z najlepszych obecnie polskich piłkarzy - Grzegorza Krychowiaka.

Skonstruowaliśmy dla Was pakiet pobytu w Warszawie, za który zapłacicie 480 PLN - w tej cenie bilet na mecz, noc w hotelu oraz transfer z hotelu na stadion. Oczywiście mieszkańcy Warszawy zapłacą jedynie 364 PLN - taka jest właśnie cena biletu!

Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN! - 10

Bilety rezerwujemy na stronie Viagogo. Ceny wejściówek zaczynają się już od 363,63 PLN! Na stronie Trivago natomiast znaleźliśmy dla Was hotel 3* Montemarco (3,5/5 wg Tripadvisor), za który zapłacicie 90 PLN od osoby.

Na Stadion Narodowy z hotelu dojeżdżamy pociągiem PKP najpierw ze stacji Warszawa Włochy do peronu Warszawa Śródmieście, tam przesiadamy się i jedziemy na stację Warszawa Stadion. Za transfery zapłacimy 13 PLN w jedną stronę od osoby. Jeśli nie mieszkacie w Warszawie lub okolicach to nic straconego. Warto sprawdzić połączenia np. PolskimBusem.

Najlepszym pomysłem na znalezienie tanich połączeń lotniczych do Warszawy jest skorzystanie z wyszukiwarki Skyscanner, która pomoże Wam wyszukać najtańsze obecnie połączenia krajowe. Poniżej przykładowe wyszukiwanie:

Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN! - 8

Stadion Narodowy to obecnie jeden z najnowocześniejszych obiektów piłkarskich na świecie. Będąc w Warszawie warto skorzystać z okazji i zwiedzić to piękne miasto - jego atrakcje znajdziecie na Tripadvisor. Warto oczywiście zajrzeć również do którejś z tutejszych, doskonałych restauracji.

Szczegóły oferty:

 • bilet na mecz finałowy Ligi Europy UEFA (364 PLN/os)
 • noc w hotelu 3* Montemarco (90 PLN/os)
 • transfer do/z hotelu na stadion (26 PLN/os)
 • wyżywienie: we własnym zakresie
 • termin: 27/05 - 28/05/2015

Koszt wycieczki z uwzględnieniem biletu, noclegu oraz transferów wyniesie 480 zł/os!

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób.

Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN! - 4
Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN! - 2
Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN!

Oferta Sportowa: Finał Ligii Europy UEFA za 520 PLN!