Pakiety
za 2 063zł os

Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto

Oferta od , 7. mar. 2020 20.02

Prawie jak Hawaje, tylko taniej i bez paszportu! Odwiedźcie piękną, mniej popularną wśród masowych turystów (spokój i bez tłumów!) Wyspę Kanaryjską - La Palmę. Znalazłam dla Was nietani, ale absolutnie wart swojej ceny dom z widokiem na ocean i basenem. Dla oszczędnych jest też przycisk do szukania innych (tańszych ;) noclegów. Zobaczcie:

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 2063 zł / os

To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży. Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę przykładowo dla 2 osób w dowolnym wieku, a jej wysokość zależy od rodzaju wyżywienia, terminu i długości wyjazdu oraz ilości uczestników. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać, podobnie jak ilość osób podróżujących.


za
2 063zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 28. kwi. 2020 - 5. maj. 2020

Skąd
Berlin
Dokąd
Santa Cruz de la Palma
 • SZCZEGÓŁY

  LOTY. U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższe obrazki rezerwacji dla 2 osób lub poniższy zielony przycisk REZERWUJ LOTY

  Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 20  SUGEROWANE NOCLEGI. Aby zobaczyć więcej fotek obiektu i zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub zielony przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 18

  Więcej obiektów tego typu TUTAJ - również tańszych!  AUTO. Aby zarezerwować samochód na czas pobytu kliknij poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ AUTO

  Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 16  Szukacie pomysłów na spędzenie czasu na wyjeździe? Tanich biletów na różne wydarzenia? Chcecie uniknąć kolejek do muzeów czy do innych atrakcji? Zjeść kolację w najlepszej restauracji w mieście? Zajrzyjcie do ATRAKCJI

  Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 14


LOTY NA LA PALMĘ

Loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek, z bagażem podręcznym. Ceny i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

Inne przykładowe terminy:


NOCLEGI

Ugości Was dom z basenem i widokiem na Atlantyk obsługiwany przez Supergospodarza Airbnb. Fotki tej perełki TUTAJ lub poniżej.


SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest wypożyczenie samochodu. Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.


ZWIEDZANIE

Szukacie pomysłów na spędzenie czasu podczas wyjazdu? Tanich biletów na różne wydarzenia? Chcecie uniknąć kolejek do muzeów i znaleźć najlepsze ceny miejscowych atrakcji? Zajrzyjcie tutaj:

ATRAKCJECzytaj też:
GDZIE NA MAJÓWKĘ?Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 12

Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 10

Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 8

Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 6

Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 4

Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto - 2

Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto

Palmowa majówka na La Palmie! Tydzień w widokowym domu z basenem, loty z Berlina i auto