Pakiety
za 1 045zł os

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os!

Oferta od , 10. paź. 2019 15.05

Jak jechać do Paryża, to z rozmachem! Miasto tanie nie jest, więc postanowiliśmy zaszaleć i przygotowaliśmy dla Was pakiet z bardzo fajnym designerskim hotelem (i tak jednym z tańszych spośród tych "ciekawszych" ;) i to jeszcze z hydromasażem w pokoju. Do tego jak zwykle tanie loty, transfery i elegancki przedłużony weekend gotowy!

Terminy lotów z różnych miast (od listopada do marca) znajdziecie poniżej w sekcji TANIE LOTY DO PARYŻA

SZCZEGÓŁY OFERTY

  • loty Poznań - Paryż - Poznań - 120 PLN/os (możliwe też z Wrocławia, Warszawy, Krakowa)
  • 3 noce w 3* Apostrophe Hôtel w sercu Paryża - 752 PLN/os
  • transfery z i na lotnisko - 173 PLN/os
  • wyżywienie: we własnym zakresie (możliwość zakupienia śniadań)
  • WiFi
  • proponowany termin: 30 stycznia - 2 lutego - to przykładowe daty, jednak korzystając z poniższej listy w sekcji TANIE LOTY DO PARYŻA lub porównywarki lotów możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów

Suma: 1045 PLN/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie też jechać większą grupą lub w pojedynkę.


za
1 045zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 25. lis. 2019 - 25. mar. 2020

Skąd
Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków
Dokąd
Paryż


TANIE LOTY DO PARYŻA

Do Paryża dolecicie bezpośrednio z kilku polskich lotnisk. Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.


NOCLEGI

3* Apostrophe Hôtel (świetna ocena 4,5/5 Tripadvisor i Certyfikat Jakości!) znajduje się blisko Ogródów Luksemburskich i stacji metra. Obiekt oddaje do Waszej dyspozycji unikalnie zaaranżowane bardzo nowoczesne pokoje z klimatyzacją, WiFi i TV LCD. W łazience znajdziecie prysznic z deszczownicą i hydromasażem! Fotki obiektu znajdziecie tutaj oraz kilka poniżej.


TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie z pomocą polskiej firmy transportowej :) Cena to 173 PLN/os w obie strony.


ZWIEDZANIE

Będąc w Paryżu obowiązkowo odwiedzić należy urokliwy cmentarz Père Lachaise gdzie pochowany jest m.in. Chopin, Jim Morrison, Molière czy Oscar Wilde, Bazylikę Sacré Coeur na legendarnym Montmartrze - te atrakcje udostępnione są zwiedzającym za darmo. Zobaczcie też Katedrę Notre-Dame (niestety obecnie tylko z daleka). Wybierzcie się również na Place de la République i do Centre Pompidou, zobaczcie Gmach Opery (tu na schodach w weekendowe wieczory odbywają się nastrojowe tangowe milongi), Bastille, spójrzcie na Paryż z wysokości Wieży Eiffla (od 22 co godzinę przez 5 min ślicznie migają na wieży światełka!), przejdzie pod Łukiem Triumfalnym, strzelcie fotkę pod lub obejrzyjcie kabaret w Moulin Rouge. Dajcie się też oczarować Pałacowi Wersalskiemu!

Macie ochotę na trochę współczesności? Znajdziecie ją w biznesowej dzielnicy La Defense. Kręcą Was witraże? Najwięcej (i naprawdę piękne!) znajdziecie w Sainte Chapelle. Królewskie nagrobki w wielkiej ilości znajdziecie w Bazylice w Saint Denis. Doczesne szczątki zwykłych paryskich zjadaczy chleba spoczywają m.in w paryskich katakumbach. Kolejną polską znakomitością, którą dzielimy z Francją jest Maria Skłodowska-Curie - spoczywa ona w gigantycznym Panthéonie (tam też obejrzycie doświadczenie z wahadłem Foucault). Kochacie Myszkę Mickey, Gwiezdne Wojny i Krainę Lodu? Paryski Disneyland to miejsce dla Was! Wielcy tego świata? Grób Napoleona w pięknym Les Invalides z charakterystyczną złotą kopułą widoczną z każdego wysokiego punktu Paryża. Miasto z innej perspektywy zobaczycie podczas rejsu po Sekwanie.

Amatorzy ślimaków i żabich udek zajrzeć powinni natomiast na listę najlepszych w mieście restauracji. Chleb i woda w restauracjach są bezpłatne, napiwki nie są wliczone w cenę posiłku.

Warto również wiedzieć, że wstęp do większości muzeów (Luwr czy Orsay) jest darmowy dla studentów do 25 roku życia i dla osób niepełnosprawnych (te dodatkowo wchodzą bez kolejki). Przed większością "ważnych" atrakcji obowiązuje kontrola bezpieczeństwa i nie wolno wnosić dużych bagaży (często można je zostawić w szatni, ale nie wszędzie - sprawdźcie zawczasu).

Jeśli będziecie poruszać się w Paryżu transportem publicznym (najbardziej efektywny sposób dojechania wszędzie w Paryżu i okolicach) - serdecznie polecam tygodniową kartę Navigo - kupicie ją na każdej stacji metra, należy nakleić na niej zdjęcie legitymacyjne / paszportowe i podpisać (więc jest imienna) i możecie poruszać się z jej pomocą po całym regionie (strefy 1 - 5 - cały Paryż, Disneyland, Wersal, la Defense, St. Denis). UWAGA! Karta nie jest ważna 7 dni od zakupu, lecz od poniedziałku do niedzieli! Aktualny koszt: 27,5 EUR. Możecie jeździć autobusami, tramwajami, metrem, pociągami regionalnymi i kolejką linową do Sacré Coeur.Oferty city breaków!Hotel:

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os! - 18

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os! - 16

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os! - 14

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os! - 12

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os! - 10

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os! - 8


Paryż:

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os! - 6

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os! - 4

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os! - 2

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os!

Paryż po dizajnersku! Przedłużony weekend w super hotelu w Paryżu, hydromasaż, loty i transfery: 1045 PLN/os!