Pakiety

Perła Balearów! Sierpniowy tydzień na Majorce w 4* hotelu z all inclusive za 3548 PLN/os!

Oferta od , 6. sie. 2019 19.00

Ahoj Piraci! Macie ochotę w sierpniu wybrać się na piękną Majorkę?W serwisie Fostertravel znaleźliśmy propozycję luksusowego sierpniowego pobytu w Hiszpanii, za którą zapłacicie 3548 PLN! W cenie tej otrzymacie przeloty z Warszawy, Poznania lub Katowic, noclegi w 4* hotelu "Hi! Mimosa Park" z wyżywieniem all inclusive, transfery z/na lotnisko, podstawowe ubezpieczenie oraz opiekę rezydenta.

18. sie. 2019 - 25. sie. 2019
6. sie. 2019 - 15. sie. 2019
Katowice, Poznań, Warszawa
Szczegóły oferty:

  • przelot Katowice/Poznań/Warszawa - Majorka - Katowice/Poznań/Warszawa
  • 7 nocy w 4* hotelu "Hi! Mimosa Park", który położony jest w Palma Nowa
  • transfer z/na lotnisko
  • wyżywienie: all inclusive
  • opieka rezydenta
  • ubezpieczenie
  • termin: 18-25/08/2019
  • wymagany dokument podróży: paszport lub dowód osobisty

HOTEL

Hotel należy do znanej sieci Globales, położony jest ok. 1, 5 km od centrum miejscowości Palmanova -z dostępem do licznych restauracji, sklepów i barów. Przystanek autobusowy znajduje się ok. 500 m od hotelu - regularne połączenia ze stolicą wyspy. Hotel położony ok. 500 m od szerokiej, piaszczystej plaży Palmanova(do przejścia ulica). W kompleksie jest łącznie 287 pokoi (w pokojach standardowych możliwa max. 1 dostawka). Wszystkie wygodnie urządzone, z niewielką łazienką i WC, klimatyzacją (indywidualnie sterowana), telefonem, TV, sejfem (ok. 8 EUR/dzień, ok. 32 EUR/tydzień)oraz balkonem (meble ogrodowe).

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.OFERTY EGZOTYCZNE

Perła Balearów! Sierpniowy tydzień na Majorce w 4* hotelu z all inclusive za 3548 PLN/os!