Pakiety

Pobyt w stolicy Słowenii za 396 PLN!

Oferta od , 20. mar. 2015 11.33

Alpy Julijskie, skocznie mamucie, pražen krompir i szansa na spotkanie Petera Prevca. Wakacje w stolicy pięknej i wciąż nie do końca odkrytej Słowenii za 396 PLN od osoby. Terminy od kwietnia aż do końca lipca!

W portalu Travelbird znaleźliśmy dla Was ofertę 3-dniowego pobytu w 3* Hotelu Meksiko (4/5 wg Tripadvisor). W pakiecie 2 noce wraz ze śniadaniami, zniżka na hotelowy parking oraz przejazd kolejką do Zamku w Ljublanie, który pamięta czasy Celtów oraz starożytnych Rzymian. Dodatkowo należy opłacić podatek miejski w wysokości 17 PLN od osoby za 3 dni. Na miejsce najlepiej dojechać samochodem lub poszukać taniego połączenia lotniczego. 

Pobyt w Ljubljanie może być doskonałym pomysłem na urozmaicenie wakacji w Chorwacji. Ofertę rezerwujemy na portalu Travelbird lub klikając w poniższe zdjęcie.

Pobyt w stolicy Słowenii za 396 PLN! - 10

Najlepszym pomysłem na znalezienie tanich połączeń lotniczych do Słowenii lub innych interesujących Was miejsc jest skorzystanie z wyszukiwarki Skyscanner, w której macie możliwość ustawienia elastycznych bądź restrykcyjnych kryteriów - w zależności od Waszych potrzeb, np.:

Pobyt w stolicy Słowenii za 396 PLN! - 8

Choć nie każdy o tym wie, Ljublana słynie z dobrego piwa, którego warto spróbować będąc w tym mieście. W centrum miasta czy nad rzeką Ljubljanicą znajduje się mnóstwo kawiarni, pubów oraz restauracji, gdzie skosztować można nie tylko złotego trunku ale też lokalnej, doskonałej kuchni. Więcej atrakcji miasta znajdziecie na Tripadvisor.

Szczegóły oferty:

  • 2 noce w 3* Hotelu Meksiko
  • wyżywienie: śniadania
  • podatek miejski 
  • termin: możliwość rezerwacji każdego dnia od 01/04 do 30/07/2015
  • wymagany dokument podróży: dowód osobisty lub paszport

Koszt wycieczki z uwzględnieniem noclegów oraz podatku miejskiego wyniesie 396 zł/os! 

Cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.


Pobyt w stolicy Słowenii za 396 PLN! - 6
 


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Pobyt w stolicy Słowenii za 396 PLN! - 4
Pobyt w stolicy Słowenii za 396 PLN! - 2
Pobyt w stolicy Słowenii za 396 PLN!

Pobyt w stolicy Słowenii za 396 PLN!