Pakiety
za 509zł os

Porto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os!

Oferta od , 10. wrz. 2019 16.39

Porto jest zawsze dobrym pomysłem na city breaka: pięknie położone, ciepłe promienie słońca ogrzeją Wam twarze nawet w chłodniejsze dni, a duszę i ciało rozgrzeje kieliszek słodkiego porto. Tej jesieni spróbujcie i Wy!

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 509 zł/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.


za
509zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 13. paź. 2019 - 16. gru. 2019

Skąd
Kraków, Wrocław
Dokąd
Porto
 • SZCZEGÓŁY

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk REZERWUJ LOTY

  Porto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os! - 14  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Porto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os! - 12

  Więcej noclegów znajdziecie TUTAJ


LOTY DO PORTO

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się po przejściu do strony linii lotniczych.


NOCLEGI

Proponujemy Wam noclegi w apartamencie blisko centrum miasta. Apartament posiada bardzo dobrą ocenę gości (8,1/10 booking).


TRANSFERY

Z lotniska do apartamentu dojedziecie metrem do stacji Carolina Michaelis. Po 15-min spacerze jesteście na miejscu. Czas transferu to ok. 40 min, a cena w obie strony to 12 PLN/os.


ZWIEDZANIE

W Porto przede wszystkim warto udać się na degustację... porto! W tym celu należy udać się przez most Ponte Dom Luís I nad rzeką Douro do miejscowości leżącej dokładnie naprzeciwko Porto, czyli Vila Nova de Gaia. Znajdziecie tam wiele piwnic porto. W samym Porto pospacerujcie też i udajcie się na lokalny posiłek w strefie nadbrzeżnej, obejrzyjcie bezpłatnie miasto z przewodnikiem podczas Porto Free Walking Tour. Fani futbolu powinni wybrać się na Estádio do Dragão i do muzeum FC Porto.
Jeśli macie ochotę wybrać się poza miasto i poznać północną Portugalię - polecamy miasto Guimaraes, kościół ze wspaniałymi schodami Santuario do Bom Jesus do Monte, rzymski most Ponte Romana, park Mata Nacional do Bussaco i cudowny park narodowy Peneda-Geres wraz z ich Espigueiros, a także robiącą niezwykłe wrażenie osadę sięgającą czasów epoki brązu Citania de Briteiros.POMYSŁY NA CITY BREAKIPorto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os! - 10

Porto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os! - 8

Porto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os! - 6

Porto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os! - 4

Porto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os! - 2

Porto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os!


Porto w porcie w Porto! Przedłużony weekend w Porto, loty i transfery: 509 PLN/os!