WakacyjniPiraci Podróże w pirackich cenach!

Login

Przedłużony weekend w Pradze za 196 PLN za 2 noce w 4* hotelu ze śniadaniami! Przejazdy też w cenie!
Nieaktualne

Przedłużony weekend w Pradze za 196 PLN za 2 noce w 4* hotelu ze śniadaniami! Przejazdy też w cenie!

Wakacje się skończyły nieodwołalnie, ale to nie znaczy, że skończył się czas podróżowania. Wręcz przeciwnie! Nadszedł czas na wycieczki krótsze w nieodległe rejony. Proponujemy Wam wypad do pobliskiej, pięknej i lubianej Pragi na przedłużony weekend (czwartek wieczór - niedziela wieczór). Do Pragi dostaniecie się z Krakowa na pokładzie PolskiegoBusa (wyjazdy możliwe również z wielu innych polskich miast), noclegi natomiast proponujemy w 4* hotelu blisko centrum ze śniadaniami "Seifert" (4/5 wg TripAdvisor). Całość będzie Was kosztować jedynie 196 PLN/os!

od
196
os

Przedłużony weekend w Pradze Termin: 7. gru. 2017 - 10. gru. 2017

Skąd
Kraków
Dokąd
Praga
  • Szczegóły

    NOCLEGI. Jeśli hotel nie wyświetli się w wynikach jako pierwszy - wybierzcie w panelu po lewej stronie tylko hotele 4*.

    PRZEJAZDY


Szczegóły oferty:

  • przejazd autobusem na trasie Kraków - Praga - Kraków (51 PLN/os)
  • 2 noclegi w 4* hotelu "Seifert" (145 PLN/os)
  • wyżywienie: śniadania
  • termin: 7 - 10 grudnia 2017
  • dokument podróży: dowód osobisty

SUMA: 196 PLN/os

PRZEJAZDY

Do Pragi dostaniecie się na pokładzie autobusów polskiego busa. Dostępnych jest wiele terminów z wielu polskich miast. Szczegóły znajdziecie na stronie przewoźnika.

HOTEL

4* hotelu blisko centrum ze śniadaniami "Seifert" (4/5 wg TripAdvisor) znajduje się blisko centrum miasta i transportu publicznego. Śniadania w cenie. Do hotelu dostaniecie się na piechotę. Z dworca UAN Praga Florenc dojdziecie do hotelu w ciągu 13 minut.

ZWIEDZANIE

Będąc w Pradze powinniście odwiedzić Most Karola, pospacerować uliczkami Starego Miasta. Warto również zobaczyć ZOO, Miejski Dom Reprezentacyjny. Nie można też zapomnieć o Zamku na Hradczanach. Wieczorem możecie skorzystać z bogatej oferty życia nocnego. Możecie też wybrać się na bezpłatny spacer z przewodnikiem.


Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 2 noclegów dla 2 osób, a jej wysokość zależy od długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.Czytaj też:
INNE POMYSŁY NA CITY BREAK


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Co myślisz?