Pakiety
od 854zł os

Rodzinne wakacje w Anglii! 5 nocy w pobliżu Wybrzeża Jurajskiego i wizyta u Świnki Peppy za 854 PLN/os

Oferta od , 1. maj. 2019 20.42

Zabierzcie dzieci na niesamowite spotkanie z ich bohaterem z bajek - Świnką Peppą. Przygotowaliśmy dla Was wakacyjny pakiet na 5 nocy w Anglii podczas których odwiedzicie Peppa Pig World oraz piękne wybrzeża Dorset.

Szczegóły oferty:

Suma: 854 PLN / os (przy podróżujących 4 osobach)


LOTY

Loty odbędziecie na pokładzie linii Wizzair. W cenie bagaż podręczny.

PRZYKŁADOWE DATY

Daty i kierunki należy wpisać ręcznie w naszej porównywarce:

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Anglii jest wypożyczenie samochodu. Samochód wynajmiecie klikając powyższy przycisk rezerwuj auto. Pamiętajcie o obowiązującym w Anglii ruchu lewostronnym i jednostkach prędkości - milach na godzinę! Jako kierowcy - pamiętajcie również, żeby kierownica znajdowała się po wewnętrznej stronie drogi, a na rondach uważamy na samochody nadjeżdżające z prawej strony ;-)

  NOCLEGI

  Znaleźliśmy dla Was noclegi w apartamencie w Bournemouth w dzielnicy Boscombe, plaża znajduje się w niedalekiej odległości. Do Waszej dyspozycji sypialnia oraz narożnik w salonie. Dla gości również kuchnia i łazienka oraz miejsce postojowe przed apartamentem.

  PEPPA PIG WORLD

  Peppa Pig World jest częścią parku Paultons w okolicach Southampton. Znajdziecie tam całe mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych gościach parku, ale z pewnością również dorośli nie będą się tam nudzić.

  ZWIEDZANIE

  Bornemouth w hrabstwie Dorset i okolice to przede wszystkim zachwycające klifowe wybrzeże oraz piękne plaże. Jeżeli zamarzy Wam się wypoczynek na plaży i dopisze Wam pogoda możecie udać się na Alum Chine Beach lub Hengistbury Head Beach. Jeżeli jednak wolicie aktywny wypoczynek i zwiedzanie to koniecznie udajcie się odkrywać uroki Wybrzeża Jurajskiego. Old Harry Rocks, Zamek Lulworth oraz Zatoka Lulworth wraz z znanym łukiem Durdle Door - z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

  możecie udać się również do Stonehenge, czyli słynnych na cały świat budowli megalitycznych, pochodząca z epok neolitu i brązu a także do miejscowości Salisbury lub Parku Narodowego New Forest, słynącego z wrzosowisk i półdziko żyjących koni.

  Rodzinne wakacje w Anglii! 5 nocy w pobliżu Wybrzeża Jurajskiego i wizyta u Świnki Peppy za 854 PLN/os - 8

  Rodzinne wakacje w Anglii! 5 nocy w pobliżu Wybrzeża Jurajskiego i wizyta u Świnki Peppy za 854 PLN/os - 6

  Rodzinne wakacje w Anglii! 5 nocy w pobliżu Wybrzeża Jurajskiego i wizyta u Świnki Peppy za 854 PLN/os - 4

  Rodzinne wakacje w Anglii! 5 nocy w pobliżu Wybrzeża Jurajskiego i wizyta u Świnki Peppy za 854 PLN/os - 2

  Rodzinne wakacje w Anglii! 5 nocy w pobliżu Wybrzeża Jurajskiego i wizyta u Świnki Peppy za 854 PLN/os

  Czytaj również:

  INNE OFERTY NA KRÓTKI URLOP

  Rodzinne wakacje w Anglii! 5 nocy w pobliżu Wybrzeża Jurajskiego i wizyta u Świnki Peppy za 854 PLN/os