Pakiety
za 278zł os

Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os!

Oferta od , 7. paź. 2019 20.33

Weekend na duńskiej wyspie Møn to idealna propozycja zwłaszcza dla par, które chciałyby spędzić kilka dni w Skandynawii w niebanalny, nie pozbawiony nuty romantyzmu sposób.

Pewnie niewielu z Was wie, że Møn sąsiednia wysepka Nyord tworzą jedyny w Skandynawii Dark Sky Park. Przez brak świateł dużych ludzkich osiedli oraz dobrą przezroczystość powietrza panują tam jedne z najlepszych warunków do obserwacji nocnego nieba!

A za dnia możecie wybrać się na spacer po lub pod Mons Klint - klifowego bałtyckiego wybrzeża o wys. nawet 128 m i w inne ciekawe miejsca (nawet na grzbiecie islandzkich koników) - szczegóły w poniższej sekcji ZWIEDZANIE.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 278 zł / os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę przykładowo dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu oraz ilości uczestników. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać, podobnie jak ilość osób podróżujących.


za
278zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 27. paź. 2019 - 16. gru. 2019

Skąd
Gdańsk, Kraków
Dokąd
Kopenhaga
 • SZCZEGÓŁY

  LOTY. U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższe obrazki rezerwacji dla 2 osób lub poniższy zielony przycisk REZERWUJ LOTY

  Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os! - 18  SUGEROWANE NOCLEGI. Aby zobaczyć więcej fotek obiektu i zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub zielony przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os! - 16


  Więcej obiektów tego typu TUTAJ  AUTO. Aby zarezerwować samochód na czas pobytu kliknij poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ AUTO

  Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os! - 14


LOTY DO DANII

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.


NOCLEGI

Wasz dom (świetna ocena 4,5/5 Airbnb) oddaje do Waszej dyspozycji prosto wyposażone: sypialnię, wyposażoną kuchnię, łazienkę, WiFi i parking.


SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest wypożyczenie samochodu. Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.


ZWIEDZANIE

Proponujemy na Was krótki pobyt następujące atrakcje:

 • spacer wzdłuż majestatycznego (w dodatku najwyższego nad Bałtykiem!) klifowego wybrzeża. Może uda Wam się znaleźć na plaży skamieniałości z ery mezozoicznej?
 • Soemarkedyssen - megalityczny grobowiec
 • obserwacja rozgwieżdżonego nocnego nieba
 • Liselund – największy duński romantyczny ogród w stylu angielskim z kameralnym pałacykiem
 • zwiedzanie wyspy Møn na kucach islandzkich - tę atrakcję znajdziecie w ośrodku Møn Islændercenter organizuje przejażdżki (również dla tych, którzy nigdy nie jeździli konno). Cena: 500 DKK za 1,5 godz
 • mikrobrowar Bryghuset Møn w Stege (głównym mieście wyspy) - możecie tu połączyć degustację i zwiedzanie browaru. Cena: 75 DKK/osCzytaj też:
POMYSŁY NA SYLWESTRA

Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os! - 12

Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os! - 10

Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os! - 8

Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os! - 6

Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os! - 4

Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os! - 2

Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os!

Romantyczny jesienny weekend pod gwiazdami na białych klifach duńskiej wyspy Møn: 278 PLN/os!