Pakiety
od 456zł os

Wiosna na Campo di Fiori! 3 noce w Rzymie za 456 PLN/os!

Oferta od , 20. lut. 2020 19.00

Czas postawić swoją stopę w Wiecznym Mieście! Przysiąść wiosną na Campo di Fiori, gdzie kosze oliwek i cytryn, bruk opryskany winem i odłamkami kwiatów... jak pisał poeta.

Możecie spędzić 3 noce w jednej z najbardziej fascynujących i tłumnie odwiedzanych stolic za 456 PLN/os! 3 dni w Rzymie w cenie weekendu nad Bałtykiem!

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 456 PLN/os (przy dwóch osobach podróżujących)

To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.

od
456zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 30. mar. 2020 - 2. kwi. 2020

Skąd
Warszawa, Kraków, Katowice
Dokąd
Rzym

LOTY

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. W cenie mały bagaż podręczny. Podane ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

NOCLEGI

Proponujemy noclegi w pokoju z prywatną łazienką na poddaszu. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości krótkiego spaceru, a do historycznego centrum dojedziecie w 10-20 minut. Do Waszej dyspozycji będzie taras oraz Wi-Fi.

TRANSFERY

Z i na lotnisko Ciampino dojedziecie transferami, które zarezerwujecie tutaj. Autokary zatrzymują się na stacji Termini.

ZWIEDZANIE

O wszystkich atrakcjach, najlepszych restauracjach i życiu nocnym Rzymu przeczytacie w serwisie Tripadvisor. W Rzymie można m. in. wstąpić do Szkoły Gladiatorów, odwiedzić Koloseum, przejść po Forum Romanum czy zajrzeć do Muzeów Watykańskich.

Atrakcje i wycieczki w Rzymie znajdziecie => TUTAJ


WIĘCEJ POMYSŁÓW NA CITY BREAK


Wiosna na Campo di Fiori! 3 noce w Rzymie za 456 PLN/os! - 8

Wiosna na Campo di Fiori! 3 noce w Rzymie za 456 PLN/os! - 6

Wiosna na Campo di Fiori! 3 noce w Rzymie za 456 PLN/os! - 4

Wiosna na Campo di Fiori! 3 noce w Rzymie za 456 PLN/os! - 2

Wiosna na Campo di Fiori! 3 noce w Rzymie za 456 PLN/os!

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Wiosna na Campo di Fiori! 3 noce w Rzymie za 456 PLN/os!