Pakiety
od 638zł os

Rzym na długi weekend sierpniowy! 4 noce dla 4 za 638 PLN/os! Apartament z balkonem, loty i transfery!

Oferta od , 17. lip. 2019 19.30

Czas postawić swoją stopę w Wiecznym Mieście! Długi weekend sierpniowy i dodatkowy wolny dzień stwarzają ku temu świetną okazję.

Przygotowaliśmy pakiet dla czterech osób obejmujący loty z Krakowa (możliwe też z Warszawy) do Rzymu - Fumicino, zakwaterowanie i transfery. Za całość zapłacicie tylko 638 PLN od osoby!

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 638 PLN/os (przy czterech osobach podróżujących)

od
638
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 15. sie. 2019 - 19. sie. 2019

Skąd
Kraków, Warszawa
Dokąd
Port lotniczy Rzym-Fiumicino
 • Szczegóły

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOT. Więcej terminów znajdziecie poniżej w sekcji LOTY.

  Rzym na długi weekend sierpniowy! 4 noce dla 4 za 638 PLN/os! Apartament z balkonem, loty i transfery! - 12


  NOCLEGI. Aby zobaczyć szczegóły dotyczące obiektu i zarezerwować go kliknij w obrazek lub zielony przycisk REZERWUJ NOCLEG!

  Rzym na długi weekend sierpniowy! 4 noce dla 4 za 638 PLN/os! Apartament z balkonem, loty i transfery! - 10

  Więcej obiektów tego typu znajdziecie TUTAJ


LOTY

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - liczbę osób wpisać należy samodzielnie! Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych. Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami - bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).

Przed podróżą zapoznaj się z informacjami na temat limitu bagaży u przewoźnika oferującego połączenie, a także z informacjami co możecie przewozić na pokładzie linii lotniczych. Wszelkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Poniżej inne przykładowe terminy:

NOCLEGI

Proponujemy noclegi kolorowym, ładnie urządzonym apartamencie z balkonem. Przystanek metra oddalony jest o 200 m, a do historycznego centrum dojedziecie w 15 minut. Mieszkanie posiada dwie sypialnie, kuchnię oraz bezpłatny internet Wi-Fi.

TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie najtaniej transferami S.I.T. Bus Shuttle do stacji Termini. Bilet można zakupić w okienku na lotnisku w cenie 5-6 EUR w jedną stronę. Na stacji Termini wsiadacie w autobus, który dowiezie Was bezpośrednio do miejsca zakwaterowania. Łączny czas transferu to ok. 1.20 min, a cena ok. 60 PLN/os w obie strony.

ZWIEDZANIE

O wszystkich atrakcjach, najlepszych restauracjach i życiu nocnym Rzymu przeczytacie w serwisie Tripadvisor. W Rzymie można m. in. wstąpić do Szkoły Gladiatorów, odwiedzić Koloseum, przejść po Forum Romanum czy zajrzeć do Muzeów Watykańskich.


WIĘCEJ POMYSŁÓW NA CITY BREAK


Rzym na długi weekend sierpniowy! 4 noce dla 4 za 638 PLN/os! Apartament z balkonem, loty i transfery! - 8

Rzym na długi weekend sierpniowy! 4 noce dla 4 za 638 PLN/os! Apartament z balkonem, loty i transfery! - 6

Rzym na długi weekend sierpniowy! 4 noce dla 4 za 638 PLN/os! Apartament z balkonem, loty i transfery! - 4

Rzym na długi weekend sierpniowy! 4 noce dla 4 za 638 PLN/os! Apartament z balkonem, loty i transfery! - 2

Rzym na długi weekend sierpniowy! 4 noce dla 4 za 638 PLN/os! Apartament z balkonem, loty i transfery!

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób (niezależnie od wieku), a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

Rzym na długi weekend sierpniowy! 4 noce dla 4 za 638 PLN/os! Apartament z balkonem, loty i transfery!