Pakiety
od 2 034zł os

Shopping w Nowym Jorku! 9 nocy na Brooklynie dla 4 podczas Black Friday za 2034 PLN/os!

Oferta od , 22. wrz. 2019 20.14

Potrenujcie przed przedświąteczną walką o karpia w dyskoncie! Zabieramy Was na zakupy do Nowego Jorku podczas Black Friday, gdzie będziecie mogli rozpychać się, wyszarpywać innym różne dobra a przede wszystkim zakupić perełki od znanych marek modowych lub elektronikę w śmiesznie niskiej cenie. Jak ten dzień wyglądał w latach ubiegłych zobaczycie na filmiku poniżej:

Jest taki dzień w ciągu roku - piątek po Dniu Dziękczynienia, kiedy cały świat ogarnia szał wyprzedaży. Black Friday - bo o nim mowa - ma ogromną tradycję w Stanach Zjednoczonych i tego dnia można zakupić wiele produktów w absurdalnie niskich cenach. Przygotowaliśmy dla Was pakiet na spędzenie 9 nocy połączonych z zakupami w stolicy mody - Nowym Jorku.

Pamiętajcie, że do Nowego Jorku polscy obywatele wciąż potrzebują wizę.

Szczegóły oferty:

Suma: 2034 PLN / os (przy podróżujących 4 osobach)

od
2 034zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 25. lis. 2019 - 4. gru. 2019

Skąd
Warszawa
Dokąd
Nowy Jork

LOTY

Loty odbędziecie na pokładzie linii zrzeszonych w sojuszu One World. W cenie tylko bagaż podręczny.

TRANSFER

Do apartamentu dojedziecie lokalną komunikacją miejską. Najpierw musicie dojechać autobusem B15 z Terminala nr 5 na przystanek Livonia Av/Ashford St a następnie przesiąść się w autobus B6 do przystanku Flatlands Av/Rockaway Py. Koszt przejazdu wyniesie ok. 90 PLN/os w dwie strony.

NOCLEGI

Proponujemy Wam apartament na Brooklynie. Do Waszej dyspozycji sypialnia oraz sofa w części wspólnej, łazienka oraz salon z aneksem kuchennym.

ZWIEDZANIE

O zwiedzaniu NYC można napisać sporo, skupimy się jednak na tym, jak zaoszczędzić - na atrakcjach oraz jedzeniu. Część muzeów w NY ma tzw "stawkę sugerowaną" za wstęp, co oznacza, że zwiedzić je można za 1$ - nad kasami widnieją cenniki, nie należy jednak krępować się zapłacić mniej. W ten sposób zwiedzić można m.in Muzeum Historii Naturalnej. Dwa inne dostępne są całkowicie za darmo: Muzeum Indian Amerykańskich oraz Muzeum Designu. Warto odwiedzić również restauracje 2 Bros Pizza oraz słynne Gray's Papaya, gdzie spróbować można lunchu za jedyne 2,5 $. Jedzenie w ulicznych straganach kosztuje 5-7 $. Tutaj znajdziecie sporo wskazówek jak tanio zwiedzać Nowy Jork.

ZAKUPY

Black Friday w tym roku wypada 29 listopada. O promocjach w znanych sieciach będziecie mogli dowiedzieć się tuż przed lub tego dnia. Ogólnie o zakupach w Nowym Jorku możecie przeczytać np na tej stronie.

Shopping w Nowym Jorku! 9 nocy na Brooklynie dla 4 podczas Black Friday za 2034 PLN/os! - 4

Shopping w Nowym Jorku! 9 nocy na Brooklynie dla 4 podczas Black Friday za 2034 PLN/os! - 2

Shopping w Nowym Jorku! 9 nocy na Brooklynie dla 4 podczas Black Friday za 2034 PLN/os!

Czytaj również:

INNE CITY BREAKI

Shopping w Nowym Jorku! 9 nocy na Brooklynie dla 4 podczas Black Friday za 2034 PLN/os!