Pakiety
za 861zł os

Lato 2020 w słonecznej Italii! Tydzień dla czworga na Półwyspie Sorrento za 861 PLN/os!

Oferta od , 30. gru. 2019 17.30

Lato co prawda jeszcze daleko, ale ci, którzy już teraz pomyślą o przyszłych wakacjach, na pewno nie pożałują. To, co zaoszczędzicie rezerwując już teraz, wydacie na inne atrakcje przepięknego włoskiego Wybrzeża Amalfi!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Suma: 861 PLN/os (przy czterech osobach podróżujących niezależnie od wieku)

za
861zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 16. lip. 2020 - 23. lip. 2020

Skąd
Wrocław, Kraków
Dokąd
Neapol

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów. Podane ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się niekiedy dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych.

SUGEROWANY NOCLEG

Proponujemy noclegi w apartamencie z tarasem w miejscowości Massa Lubrense, ok. 20 min jazdy od Sorrento. Do Waszej dyspozycji będzie ogród i parking.

SAMOCHÓD

Z lotniska do miejsca zakwaterowania dojedziecie wypożyczonym samochodem. Pozwoli on Wam również odwiedzić najpiękniejsze miejsca w bliższej i dalszej okolicy. Samochód zarezerwujecie poprzez naszą porównywarkę. Uwaga! Podana kwota uwzględnia cenę samego wynajmu samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa.

ZWIEDZANIE

Sorrento, malowniczo położone nad Zatoką Neapolitańską jest bardzo chętnie odwiedzana przez zagranicznych turystów i samych Włochów. Na pewno będziecie spacerować po Piazza Tasso – głównym placu, pełnym restauracji i barów oraz Via San Cesareo – najpiękniejszą ulicą miasta, gdzie znajdziecie lokalne wytwórnie likieru limoncello. Więcej informacji na temat atrakcji w Sorrento znajdziecie tutaj. Miasto to jest również doskonałą bazą wypadową do zwiedzania najpiękniejszych włoskich wysp - Capri, Ischia czy Procida.


WIĘCEJ OFERT FIRST MINUTE


Lato 2020 w słonecznej Italii! Tydzień dla czworga na Półwyspie Sorrento za 861 PLN/os! - 8

Lato 2020 w słonecznej Italii! Tydzień dla czworga na Półwyspie Sorrento za 861 PLN/os! - 6

Lato 2020 w słonecznej Italii! Tydzień dla czworga na Półwyspie Sorrento za 861 PLN/os! - 4

Lato 2020 w słonecznej Italii! Tydzień dla czworga na Półwyspie Sorrento za 861 PLN/os! - 2

Lato 2020 w słonecznej Italii! Tydzień dla czworga na Półwyspie Sorrento za 861 PLN/os!

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

Lato 2020 w słonecznej Italii! Tydzień dla czworga na Półwyspie Sorrento za 861 PLN/os!