Pakiety
za 683zł os

Sylwester po bolońsku! 4 noce w sercu miasta dla 4 + loty i transfery: 683 PLN/os!

Oferta od , 2. wrz. 2019 19.46

Bolonia - miasto kojarzące się ze spaghetti, siedziba pierwszego uniwersytetu w Europie, mnogość podcieni (przez stare miasto możecie przejść suchą stopą w razie deszczu) i miasto, w którym tanio i przyjemnie spędzicie Sylwestra z przyjaciółmi czy dzieciakami!

SZCZEGÓŁY OFERTY

  • loty Warszawa - Bolonia - Warszawa (223 PLN/os)
  • 4 noce w apartamencie Airbnb na Starym Mieście (435 PLN/os)
  • wyżywienie: we własnym zakresie (wyposażona kuchnia w apartamencie)
  • WiFi
  • transfery z i na lotnisko (25 PLN/os)
  • proponowany termin: 30 grudnia - 3 stycznia, więcej sylwestrowych terminów w sekcji LOTY DO BOLONII poniżej

Suma: 683 PLN/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.


za
683zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 30. gru. 2019 - 3. sty. 2020

Skąd
Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław
Dokąd
Bolonia


LOTY DO BOLONII

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu do linii lotniczych. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.


NOCLEGI

Wasz doskonale oceniany apartament (5/5 Airbnb) oddaje do Waszej dyspozycji 2-poziomową sypialnię, łazienkę, kuchnię i WiFi. Obiekt znajduje się w sercu miasta.

Sylwester po bolońsku! 4 noce w sercu miasta dla 4 + loty i transfery: 683 PLN/os! - 8


TRANSFERY

Z lotniska do apartamentu dojedziecie autobusem linii 40 do przystanku Ospedale Maggiore, tam przesiadacie się na autobus do przystanku San Felice. Stąd czeka Was 5-min spacer do apartamentu. Transfer z lotniska potrwa ok. 30 min, koszt biletów w obie strony to 25 PLN / os.


ZWIEDZANIE

Czy wiecie, że spaghetti po bolońsku wcale nie pochodzi z Bolonii? To średniowieczne, pełne zabytków miasto jest to stolicą mortadeli oraz tortellini, których zdecydowanie warto tam spróbować! :o

W Bolonii jest wiele miejsc wartych zobaczenia. Polecamy oczywiście Wieże Asinelli i Garesinda oraz przepiękny Piazza Maggiore z górującym nad wszystkim Neptunem! Koniecznie odwiedźcie Uniwersytet Boloński, najstarszy uniwersytet na świecie, na którym studiowali również wielcy Polacy! Warto również skorzystać z tamtejszych wycieczek kulinarnych. Wszak Włochy słyną ze znakomitej kuchni, a każdy region może pochwalić się swoimi specjałami.

Bolonia stanowi też dobrą bazę wypadową do zwiedzania całego regionu Emilia-Romagna. Warto rozważyć jednodniową wycieczkę do sąsiednich Modeny lub Ravenny oddalonych o godzinę jazdy pociągiem.Pomysły na Sylwestra!Sylwester po bolońsku! 4 noce w sercu miasta dla 4 + loty i transfery: 683 PLN/os! - 6

Sylwester po bolońsku! 4 noce w sercu miasta dla 4 + loty i transfery: 683 PLN/os! - 4

Sylwester po bolońsku! 4 noce w sercu miasta dla 4 + loty i transfery: 683 PLN/os! - 2

Sylwester po bolońsku! 4 noce w sercu miasta dla 4 + loty i transfery: 683 PLN/os!

Sylwester po bolońsku! 4 noce w sercu miasta dla 4 + loty i transfery: 683 PLN/os!