Pakiety
za 1 562zł os

Sylwester w Barcelonie! 4 noce w świetnym hotelu w centrum, loty i transfery: 1562 PLN/os!

Oferta od , 24. paź. 2019 16.30

Sylwester w Barcelonie - to jest pomysł! Pięknie, inaczej niż zwykle i... najtaniej, jak to możliwe. Loty na Sylwestra są bardzo drogie, ale znaleźliśmy do tego bardzo dobry hotel w samym sercu miasta w niezłej cenie i wyszło całkiem ekonomicznie. Oto, co przygotowaliśmy:

SZCZEGÓŁY OFERTY

  • loty Warszawa - Barcelona - Warszawa (698 PLN/os)
  • 4 noce w Hotelu Cami Bed & Gallery (844 PLN/os)
  • transfery (20 PLN/os)
  • wyżywienie: we własnym zakresie, możliwość wybrania opcji ze śniadaniami
  • WiFi
  • proponowany termin: 30 grudnia - 3 stycznia, więcej terminów na jesień w poniższej sekcji LOTY DO BARCELONY
  • wymagany dokument podróży: dowód osobisty lub paszport
Suma: 1562 zł / os


Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.


za
1 562zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 30. gru. 2019 - 3. sty. 2020

Skąd
Warszawa, Katowice
Dokąd
Barcelona


LOTY DO BARCELONY

Loty bezpośrednie z bagażem podręcznym. Właściwa cena pokaże się po przejściu do strony linii lotniczych. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.


NOCLEGI

Hotel Cami Bed & Gallery (świetna ocena 4,5/5 Tripadvisor) leży jest w samym centrum Barcelony pośród licznych barów i restauracji, 3 min spacerem od placu Plaça de Catalunya i przystanków komunikacji miejskiej, a 10 min spacerem od Starego Miasta.


TRANSFERY

Z lotniska do hotelu dojedziecie autobusem A1 lub A2 do przystanku Plaça de Catalunya. Stąd czeka Was do hotelu 3 min spacer. Czas transferu to ok. 45 min, a cena to 20 PLN/os w obie strony.


ZWIEDZANIE

Możecie pospacerować i zrobić zakupy czy zjeść kolację na Las Ramblas albo skoczyć na plażę i pomachać Kolumbowi. Miasto słynie z niesamowitej i wciąż po ponad 100 latach niedokończonej katedry Sagrada Família (♿ niepełnosprawni wchodzą za darmo!) i wielu innych dzieł architekta Antoni Gaudí takich jak: Park Güell, Casa Milà, Casa Batlló, ale też Palau de la Musica Orfeo Catalana i oczywiście dla miłośników piłki nożnej - stadionu FC Barcelona Camp Nou! Bilety do zwiedzania stadionu kupicie na stronie klubu, kosztują 26 EUR za osobę dorosłą.

Oprócz oczywistych uroków Barcelony proponujemy Wam wybrać się jeszcze w dwa inne miejsca: do pobliskiej niesamowicie pięknej i uroczej Girony oraz do nieco bardziej oddalonego Figueres, którego największą atrakcją jest zupełnie odjechane Teatro-Museu Salvador Dalí! A dla miłośników gór i wspaniałych widoków - wycieczka do górskiego klasztoru Montserrat.
Sylwester w Barcelonie! 4 noce w świetnym hotelu w centrum, loty i transfery: 1562 PLN/os! - 6

Sylwester w Barcelonie! 4 noce w świetnym hotelu w centrum, loty i transfery: 1562 PLN/os! - 4

Sylwester w Barcelonie! 4 noce w świetnym hotelu w centrum, loty i transfery: 1562 PLN/os! - 2

Sylwester w Barcelonie! 4 noce w świetnym hotelu w centrum, loty i transfery: 1562 PLN/os!

Sylwester w Barcelonie! 4 noce w świetnym hotelu w centrum, loty i transfery: 1562 PLN/os!