Pakiety
od 2 537zł os

Sylwester na Times Square! 9 nocy w Nowym Jorku dla 4 za 2537 PLN/os!

Oferta od , 5. mar. 2020 19.30

Jeżeli chcecie spędzić noworoczny czas w otoczeniu największych gwiazd światowej muzyki oraz milionów nowojorczyków, turystów oraz ludzi z całych Stanów, zobaczyć opuszczenie wielkiej kuli z napisanym Nowym Rokiem, to mamy coś dla Was. Przygotowaliśmy dla Was pakiet na spędzenie 9 nocy w mieście, które nigdy nie śpi.

Ceny na Sylwestra zwłaszcza w Nowym Jorku są zdecydowanie wyższe niż w 'normalnym' terminie, a w naszym pakiecie nie zapłacicie więcej niż lecąc wiosną czy też latem, więc nie zwlekajcie bo cena lotów może się szybko zmienić.

To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.

Szczegóły oferty:

Suma: 2537 PLN / os (przy podróżujących 4 osobach)

Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

od
2 537zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 28. gru. 2020 - 7. sty. 2021

Skąd
Warszawa
Dokąd
Nowy Jork

LOTY

Loty odbędziecie na pokładzie linii zrzeszonych w sojuszu One World. W cenie tylko bagaż podręczny.

TRANSFER

Do apartamentu dojedziecie lokalną komunikacją miejską. Najpierw musicie dojechać kolejką do stacji Jamaica, a następnie przesiąść się w metro linii E do stacji East New York. Tam musicie przejść do stacji Atlantic Av i przesiąść w metro linii L do stacji Halsey St. Koszt przejazdu wyniesie ok. 80 PLN/os w dwie strony.

NOCLEGI

Proponujemy Wam apartament w dzielnicy Queens. Do Waszej dyspozycji 2 sypialnie, 2 łazienki, część wspólna z aneksem kuchennym.

ZWIEDZANIE

O zwiedzaniu NYC można napisać sporo, skupimy się jednak na tym, jak zaoszczędzić - na atrakcjach oraz jedzeniu. Część muzeów w NY ma tzw "stawkę sugerowaną" za wstęp, co oznacza, że zwiedzić je można za 1$ - nad kasami widnieją cenniki, nie należy jednak krępować się zapłacić mniej. W ten sposób zwiedzić można m.in Muzeum Historii Naturalnej. Dwa inne dostępne są całkowicie za darmo: Muzeum Indian Amerykańskich oraz Muzeum Designu. Warto odwiedzić również restauracje 2 Bros Pizza oraz słynne Gray's Papaya, gdzie spróbować można lunchu za jedyne 2,5 $. Jedzenie w ulicznych straganach kosztuje 5-7 $. Tutaj znajdziecie sporo wskazówek jak tanio zwiedzać Nowy Jork.

Sylwester na Times Square! 9 nocy w Nowym Jorku dla 4 za 2537 PLN/os! - 2

Sylwester na Times Square! 9 nocy w Nowym Jorku dla 4 za 2537 PLN/os!

Czytaj również:

INNE CITY BREAKI

Sylwester na Times Square! 9 nocy w Nowym Jorku dla 4 za 2537 PLN/os!