Pakiety
za 981zł os

Sylwester z bogami pod Akropolem dla 4! 4* hotel w Atenach, loty i transfery: 981 PLN/os! Nowy Rok w greckim stylu!

Oferta od , 7. wrz. 2019 17.10

Filozoficzny Sylwester z greckimi bogami? Takie rzeczy tylko w Atenach! :)

Z jeszcze dość tanich (jak na Sylwestra!) lotów do Aten złożyliśmy dla Was noworoczny pakiet dla czworga w stolicy Grecji. Możecie zabrać przyjaciół albo dzieciaki i odwiedzić Ateny skąpane w sylwestrowych dekoracjach!

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 981 zł/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.


za
981zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 30. gru. 2019 - 3. sty. 2020

Skąd
Warszawa
Dokąd
Ateny
 • SZCZEGÓŁY

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji dla 4 osób lub poniższy zielony przycisk REZERWUJ LOTY

  Sylwester z bogami pod Akropolem dla 4! 4* hotel w Atenach, loty i transfery: 981 PLN/os! Nowy Rok w greckim stylu! - 10  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Sylwester z bogami pod Akropolem dla 4! 4* hotel w Atenach, loty i transfery: 981 PLN/os! Nowy Rok w greckim stylu! - 8

  Więcej obiektów tego typu TUTAJ


LOTY DO ATEN

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena będzie widoczna po przejściu do strony linii lotniczych.

Pn 2019-12-30 Warszawa WMI do Ateny ATH (Ryanair) - Pt 2020-01-03 Ateny ATH do Warszawa WMI (Ryanair) za 641 zł


  NOCLEGI

  Proponujemy Wam noclegi w Junior Suite w 4* hotelu Athens Comfort (dobra ocena 4/5 Tripadvisor i Certyfikat Jakości!) w sercu miasta. Butikowy obiekt oferuje elegancko urządzone w zabytkowym budynku pokoje z WiFi i TV LCD oraz restaurację z barem.


  TRANSFER

  Z i na lotnisko dojedziecie pociągiem do dworca w Atenach, stamtąd czeka Was 8-min spacer do hotelu. Czas transferu to ok. 50 min, a cena w obie strony to 12 PLN / os.


  ZWIEDZANIE I SYLWESTER

  Informacje o tegorocznym Sylwestrze w Atenach znajdziecie przykładowo tutaj i tu. Możecie też przejrzeć listę dyskotek i nocnych klubów.

  Ateny mają sporo atrakcji, które wypada i należy odwiedzić! ☺ Chyba najbardziej znana z nich to wzgórze Akropolis ze świątynią Partenon. Zachęcamy Was też do odwiedzenia Muzeum Akropolu Ateńskiego i starożytnej dzielnicy Plaka. Zobaczcie też koniecznie ceremonię zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. A ponad wszystko spróbujcie greckiej kuchni! My polecamy również Muzeum Motoryzacji, a imprezowicze sprawdzić powinni tamtejsze bary i kluby. Kto lubi tzatziki z pewnością będzie chciał sprawdzić listę najlepszych w mieście restauracji.  Czytaj też:
  Pomysły na Sylwestra!
  Sylwester z bogami pod Akropolem dla 4! 4* hotel w Atenach, loty i transfery: 981 PLN/os! Nowy Rok w greckim stylu! - 6

  Sylwester z bogami pod Akropolem dla 4! 4* hotel w Atenach, loty i transfery: 981 PLN/os! Nowy Rok w greckim stylu! - 4

  Sylwester z bogami pod Akropolem dla 4! 4* hotel w Atenach, loty i transfery: 981 PLN/os! Nowy Rok w greckim stylu! - 2

  Sylwester z bogami pod Akropolem dla 4! 4* hotel w Atenach, loty i transfery: 981 PLN/os! Nowy Rok w greckim stylu!

  Sylwester z bogami pod Akropolem dla 4! 4* hotel w Atenach, loty i transfery: 981 PLN/os! Nowy Rok w greckim stylu!