Pakiety
za 903zł os

Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os!

Oferta od , 16. wrz. 2020 14.39

Sylwester w Paryżu to Wasze marzenie? Może w tym roku uda się je spełnić!

W związku z obecną sytuacją loty są o wiele tańsze, niż normalnie wypalające dziurę w kieszeni ceny na Sylwestra, w pakiecie macie też 4 noclegi w jednej z najniższych możliwych cen w prywatnym pokoju i z dobrą oceną gości.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 903 zł / os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty i ilość osób oraz wszystkie pozostałe elementy pakietu są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, samochód) rezerwujecie samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.


za
903zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 30. gru. 2020 - 3. sty. 2021

Skąd
Warszawa, Kraków
Dokąd
Paryż


TANIE LOTY DO PARYŻA

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Ceny mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu do strony linii lotniczych. Możecie oczywiście dowolnie i samodzielnie zmieniać miasta wylotu i terminy!

Przykładowe miasta wylotu:


NOCLEGI

HotelF1 Paris Porte de Châtillon (7,4/10 Booking.com) leży w 14. dzielnicy Paryża i oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi i TV LCD. Recepcja czynna jest przez całą dobę. W procesie rezerwacji można wybrać pobyt ze śniadaniami w formie bufetu. W holu dostępne są automaty z napojami i przekąskami.


TRANSFERY

Z i na lotnisko Charles de Gaulle (Roissy) dojedziecie komunikacją miejską. Z i na lotnisko Beauvais dojedziecie z pomocą polskiej firmy przewozowej.


ZWIEDZANIE I DISNEYLAND

Bilety do Disneylandu kupicie przez serwis GetYourGuide o ok. 20 PLN taniej niż na stronie parku :) Do Disneylandu dojedziecie komunikacją publiczną. Szczegóły dot. biletów na pociąg w ostatnim paragrafie.

Inne pomysły na spędzenie czasu, bilety w dobrych cenach i ominięcie kolejek do głównych atrakcji miasta:

Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os! - 14

Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os! - 12

Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os! - 10

WIĘCEJ WYCIECZEK I ATRAKCJI

Będąc w Paryżu obowiązkowo odwiedzić należy urokliwy cmentarz Père Lachaise gdzie pochowany jest m.in. Chopin, Jim Morrison, Molière czy Oscar Wilde, Bazylikę Sacré Coeur na legendarnym Montmartrze - te atrakcje udostępnione są zwiedzającym za darmo. Zobaczcie też Katedrę Notre-Dame (niestety obecnie tylko z daleka). Wybierzcie się również na Place de la République i do Centre Pompidou, zobaczcie Gmach Opery (tu na schodach w weekendowe wieczory odbywają się nastrojowe tangowe milongi), Bastille, spójrzcie na Paryż z wysokości Wieży Eiffla (od 22 co godzinę przez 5 min ślicznie migają na wieży światełka!), przejdzie pod Łukiem Triumfalnym, strzelcie fotkę pod lub obejrzyjcie kabaret w Moulin Rouge. Dajcie się też oczarować Pałacowi Wersalskiemu!

Macie ochotę na trochę współczesności? Znajdziecie ją w biznesowej dzielnicy La Defense. Kręcą Was witraże? Najwięcej (i naprawdę piękne!) znajdziecie w Sainte Chapelle. Królewskie nagrobki w wielkiej ilości znajdziecie w Bazylice w Saint Denis. Doczesne szczątki zwykłych paryskich zjadaczy chleba spoczywają m.in w paryskich katakumbach. Kolejną polską znakomitością, którą dzielimy z Francją jest Maria Skłodowska-Curie - spoczywa ona w gigantycznym Panthéonie (tam też obejrzycie doświadczenie z wahadłem Foucault). Kochacie Myszkę Mickey, Gwiezdne Wojny i Krainę Lodu? Paryski Disneyland to miejsce dla Was! Wielcy tego świata? Grób Napoleona w pięknym Les Invalides z charakterystyczną złotą kopułą widoczną z każdego wysokiego punktu Paryża. Miasto z innej perspektywy zobaczycie podczas rejsu po Sekwanie.

Amatorzy ślimaków i żabich udek zajrzeć powinni natomiast na listę najlepszych w mieście restauracji. Chleb i woda w restauracjach są bezpłatne, napiwki nie są wliczone w cenę posiłku.

Warto również wiedzieć, że wstęp do większości muzeów (Luwr czy Orsay) jest darmowy dla studentów do 25 roku życia i dla osób niepełnosprawnych (te dodatkowo wchodzą bez kolejki). Przed większością "ważnych" atrakcji obowiązuje kontrola bezpieczeństwa i nie wolno wnosić dużych bagaży (często można je zostawić w szatni, ale nie wszędzie - sprawdźcie zawczasu).

Jeśli będziecie poruszać się w Paryżu transportem publicznym (najbardziej efektywny sposób dojechania wszędzie w Paryżu i okolicach) - serdecznie polecam tygodniową kartę Navigo - kupicie ją na każdej stacji metra, należy nakleić na niej zdjęcie legitymacyjne / paszportowe i podpisać (więc jest imienna) i możecie poruszać się z jej pomocą po całym regionie (strefy 1 - 5 - cały Paryż, Disneyland, Wersal, la Defense, St. Denis). UWAGA! Karta nie jest ważna 7 dni od zakupu, lecz od poniedziałku do niedzieli! Aktualny koszt: 22,8 EUR. Możecie jeździć autobusami, tramwajami, metrem, pociągami regionalnymi, pociągiem do Disneylandu i kolejką linową do Sacré Coeur. Potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne!


Więcej pomysłów bez paszportu!


Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os! - 8

Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os! - 6

Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os! - 4

Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os! - 2


JESIEŃ W CZECHACH

Praga, góry i dobre piwo!

Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os!


Paryski Sylwester! Noclegi z ✓BEZPŁATNYM ODWOŁANIEM, loty i transfery: 832 PLN/os!