Pakiety
za 413zł os

Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os

Oferta od , 27. kwi. 2020 20.27

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEMAhoj Pirrraci! Lwów na Sylwestra? Zawsze świetna okazja, by zobaczyć to piękne miasto pod śnieżną pierzynką. W dodatku jarmarki świąteczne ze względu na termin Bożego Narodzenia na Ukrainie trwają aż do stycznia, więc macie szansę poddać się czarowi jarmarków i napić się na Sylwestra również grzańca.

Loty (jak to na Sylwestra) nieco droższe niż zwykle, ale na miejscu czekają na Was bardzo przyjazne ceny, więc cała wycieczka naprawdę nie wypali Wam dziury w kieszeni ;)

Pakiet skonstruowaliśmy dla 2 osób, ale oczywiście możecie jechać solo, w więcej osób, z innego miasta czy w innym terminie. Ilość osób i inne elementy wycieczki możecie zmieniać samodzielnie i dowolnie.

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • loty Wrocław - Lwów - Wrocław - 258 zł/os
 • możliwe też loty z Katowic, Krakowa i Warszawy - szczegóły w poniższej sekcji TANIE LOTY DO LWOWA
 • 3 noce w bardzo dobrze ocenianym obiekcie Fortetsya Malehiv - 151 zł/os
 • transfery z i na lotnisko - 4 zł / os
 • wyżywienie: we własnym zakresie lub BB - śniadania (do kupienia na miejscu)
 • WiFi
 • proponowany termin: 30 grudnia - 2 stycznia - to przykładowe daty, jednak korzystając z porównywarki lotów możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów. Inne przykładowe daty na majówkę w poniższej sekcji TANIE LOTY DO LWOWA

Suma: 413 zł / os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty i ilość osób oraz wszystkie pozostałe elementy pakietu są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.


za
413zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 28. gru. 2020 - 3. sty. 2021

Skąd
Wrocław, Katowice, Kraków, Warszawa
Dokąd
Lwów
 • SZCZEGÓŁY

  LOTY. U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższe obrazki rezerwacji dla 2 osób lub poniższy zielony przycisk REZERWUJ LOTY

  Właściwa cena będzie widoczna dopiero po przejściu do strony linii lotniczych!

  Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os - 18  SUGEROWANE NOCLEGI. Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os - 16

  Więcej obiektów tego typu TUTAJ - również tańszych  ZWIEDZANIE. Szukacie pomysłów na spędzenie czasu na wyjeździe? Tanich biletów na różne wydarzenia? Chcecie uniknąć kolejek do muzeów czy do innych atrakcji? Zjeść kolację w najlepszej restauracji w mieście? Zajrzyjcie do ATRAKCJI


TANIE LOTY DO LWOWA

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu do strony linii lotniczych.


SUGEROWANE NOCLEGI

Fortetsya Malehiv (bardzo dobra ocena 8,3/10 Booking.com) oferuje restaurację, 24H recepcję, obsługę pokoju i bezpłatne WiFi. Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie kontynentalne.


TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie autobusem komunikacji miejskiej. Czas transferu to ok. 1 godz 15 min, a cena to 4 PLN/os w obie strony.


ZWIEDZANIE

Szukacie pomysłów na spędzenie czasu na wyjeździe? Tanich biletów na różne wydarzenia? Chcecie uniknąć kolejek do muzeów czy do innych atrakcji? Zjeść kolację w najlepszej restauracji w mieście? Zajrzyjcie do ATRAKCJI.

Lwów to tanie i bezpieczne miasto. Znajdziecie w nim wiele polskich pamiątek. Architektura miasta bardzo przypomina naszą krakowską. Nie bez przyczyny - większość wybitnych budowli zaprojektowana została przez polskich architektów. Dobrze zachowane historyczne centrum znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajdziecie tam takie atrakcje, jak Rynek (Płoszcza Rynok). Warto wejść na wieżę ratuszową i zobaczyć wspaniały widok na miasto. Opera we Lwowie, zaprojektowana przez Z. Gorgolewskiego, jest oszałamiającym budynkiem, w którym odbywają się światowej klasy spektakle. Nie zapomnijcie też odwiedzić Cmentarza Łyczakowskiego - magicznego miejsca, które odwiedzić powinien każdy Polak przebywający we Lwowie. Spoczywa tam wiele zasłużonych Polsce osobistości.

Jeszcze więcej atrakcji, w większości płatnych wycieczek, spacerów i warsztatów znajdziecie tutaj.Pomysły na zimę!


Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os - 14

Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os - 12

Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os - 10

Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os - 8

Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os - 6

Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os - 4

Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os - 2
Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Tani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/osTani Sylwester (i jarmarki) we Lwowie! Dobre noclegi (✓ DARMOWE ODWOŁANIE), loty i transfery: 413 PLN/os