Pakiety

Tureckie impresje - jesienna 7 dniowa wycieczka objazdowa ze śniadaniami za 1152 PLN/os!

Oferta od , 11. sie. 2019 19.00

Turcja zachwyca nie tylko słoneczną pogodą i tysiącami kilometrów wybrzeża o doskonałych plażach, ale także antycznymi miejscami i budowlami sięgającymi swoją historią starożytnego Rzymu oraz fascynującą kulturą. Mamy dla was propozycję 7 - dniowej wycieczki objazdowej, która daje możliwość odkrywania wszystkich walorów tego chętnie odwiedzanego kraju. Czeka Was zwiedzanie, relaks na plaży oraz kąpiel w wodach termalnych. Do wyboru macie wyloty z Warszawy lub Katowic. Wycieczka dostępna w opcji BB- śniadania lub HB-śniadania i obiadokolacje.

Wycieczka objazdowa
Pokój dwuosobowy
Ze śniadaniem
30. lis. 2019 - 7. gru. 2019
SZCZEGÓŁY OFERTY:

 • lot z Warszawy lub Katowic do Antalyi
 • 7 noclegów w regionie Belek/ Kemer w Pokoju dwuosobowym
 • wyżywienie: BB- śniadania lub HB - śniadania i obiadokolacje
 • ubezpieczenie turystyczne KL i NNW
 • opiekę pilota podczas całej wycieczki
 • opłata za bilety wstępu oraz realizację programu 70 EUR (płatne na miejscu)
 • proponowany termin: 30.11. - 7.12.2019

  Koszt: 1152 PLN od osoby (koszt wycieczki 850 PLN + koszt realizacji programu 302 PLN)


  PROGRAM WYCIECZKI:

  Dzień 1. Przelot do Antalyi. Na lotnisku będzie czekał polskojęzyczny rezydent, który zabierze Państwa bezpośrednio do hotelu w regionie Belek lub Kemer.

  Dzień 2. Koktajl powitalny i wycieczka po okolicy. To czas na odpoczynek i korzystanie z pięknych plaż, a także atrakcji hotelowych. Nasz rezydent przedstawi Państwu propozycje wycieczek fakultatywnych i opowie o zabytkach znajdujących się w okolicy. Nocleg w Belek lub Kemer.

  Dzień 3. Śniadanie i czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej (dodatkowo płatna).

  Dzień 4-5. Wycieczka GRATIS - Pamukkale i Hierapolis. Po trzecim dniu nastąpi wymeldowanie z pierwszego hotelu. Przejazd wzdłuż przepięknych meandrów rzecznych do Pamukkale (Bawełnianego Zamku). Kierując się z powrotem do Antalyi, przejeżdżać będziemy przez malownicze góry Taurus. Po drodze, w miarę możliwości, złożymy wizytę w wytwórni dywanów, gdzie poznamy cały proces ich tkania (od pozyskania surowca aż do końcowego wyrobu). 5-go dnia w przypadku rozpoczęcia pobytu w Turcji od hotelu w rejonie Belek, zaprosimy Państwa do hotelu w rejonie Kemer, a w przypadku rozpoczęcia wyjazdu od hotelu w Kemer zaprosimy do hotelu w Belek.

  Dzień 6. Wycieczka GRATIS - Zwiedzanie miasta Antalya i wodospadów Karpuzkaldiran. Tego dnia zwiedzą Państwo Antalyę, jedno z najpiękniejszych miast Riwiery Tureckiej. Podczas przechadzki po mieście istnieje możliwość zrobienia zakupów, zwłaszcza biżuterii i galanterii skórzanej. Uwieńczeniem dnia będzie wizyta nad znanym wodospadem Karpuzkaldiran.

  Dzień 7. Śniadanie i czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej (dodatkowo płatna).

  Dzień 8. Powrót do Polski - transfer na lotnisko w Antalyi i lot powrotny do kraju.


  INNE WYCIECZKI OBJAZDOWE


  Tureckie impresje - jesienna 7 dniowa wycieczka objazdowa ze śniadaniami za 1152 PLN/os!