WakacyjniPiraci Podróże w pirackich cenach!

Login

Tydzień all inclusive w 3* hotelu na Jamajce podczas Bożego Narodzenia za 3799 PLN!
Nieaktualne

Tydzień all inclusive w 3* hotelu na Jamajce podczas Bożego Narodzenia za 3799 PLN!

Kolejna ciekawa propozycja ucieczki od wigilijnego stołu, choinka, karpia, uszek i barszczu. Tym razem zabieramy Was na Jamajkę.

W serwisie TUI macie możliwość zarezerwowania urlopu na tej karaibskiej wyspie w bardzo dobrej cenie. Za 7 nocy w 3* hotelu Samsara Cliff Resort (Ocena 3,5/5 według Tripadvisor) z wyżywieniem all inclusive, lotami z Warszawy, transferami i podstawowym ubezpieczeniem zapłacicie tylko 3799 PLN.

W grudniu na Karaibach pogody możecie być pewni, więc nie zwlekajcie tylko rezerwujcie :)

od
4 000
os

Tydzień all inclusive na Jamajce Termin: 19. gru. 2017 - 26. gru. 2017

Skąd
Warszawa
Dokąd
Montego Bay
  • Szczegóły

    Oferta do zarezerwowania poprzez serwis TUI. Kliknijcie w grafikę lub 'Przejdź do oferty' by zapoznać się ze szczegółami oferty i dokonać rezerwacji.


Szczegóły oferty:

  • przelot Warszawa - Montego Bay - Warszawa
  • 7 nocy w 3* hotelu "Samsara Cliffs Resort"
  • transfer do/z hotelu
  • wyżywienie: all inclusive
  • ubezpieczenie podstawowe
  • termin: 19/12-27/12/2017

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób dorosłych a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia.

HOTEL

3* hotel Samsara Cliffs Resort to wysokiej klasy obiekt, zlokalizowany na klifie na obrzeżach miejscowości Negril, któremu goście przyznali ocenę 3,5/5 w serwisie Tripadvisor. Zostaniecie zakwaterowani w komfortowym i klimatyzowanym pokoju z balkonem lub tarasem. Na terenie kompleksu znajdziecie m. in. 2 baseny ze słonecznym tarasem.

SPRAWDŹ TAKŻE:

INNE OFERTY NA PLAŻĘ


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Co myślisz?