WakacyjniPiraci Podróże w pirackich cenach!

Login

Tydzień z pełnym wyżywieniem w dobrze ocenianym 3* hotelu SPA na Malediwach za 5479 PLN!
Nieaktualne

Tydzień z pełnym wyżywieniem w dobrze ocenianym 3* hotelu SPA na Malediwach za 5479 PLN!

2 Komentarze

Prawdziwy raj na ziemi - Malediwy. Zabieramy Was na niezapomniane wakacje w tym wyjątkowym miejscu. Oferta trochę droższa niż zwykle, ale za to otrzymacie noclegi w hotelu na prywatnej wyspie z pełnym wyżywieniem, a rafa koralowa znajduje się tylko 100 metrów od brzegu!

W naszej porównywarce znaleźliśmy propozycję wypoczynku na Malediwach z pełnym wyżywieniem w bardzo dobrej cenie. W pakiecie macie przeloty z Warszawy (możliwe również z Krakowa), 7 noclegów w 3* hotelu Fun Island (4/5 Tripadvisor i Certyfikat Jakości!) z 3 posiłkami dziennie, transfery z/na lotnisko oraz podstawowe ubezpieczenie. Proponujemy termin czerwcowy, pakiety dostępne są od maja do października.

od
5 479
os

Tydzień na Malediwach Termin: 3. maj. 2018 - 31. paź. 2018

Skąd
Warszawa, Kraków
Dokąd
Malediwy

Szczegóły oferty:

  • przelot Warszawa - Malediwy - Warszawa
  • 7 nocy w 3* hotelu "Fun Island"
  • transfer z/na lotnisko
  • wyżywienie: 3 posiłki (FB)
  • podstawowe ubezpieczenie
  • przykładowy termin: 01.06 - 09.06.2018

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

HOTEL

3* hotel Fun Island to obiekt, którego jakość docenili goście przyznając mu wysoką ocenę. Zostaniecie zakwaterowani w pokoju w jednej z 58 willi umieszczonych na kameralnej wysepce. W każdym pokoju prywatna łazienka, klimatyzacja, telewizor oraz taras. Na terenie obiektu nieodpłatnie będziecie mogli skorzystać z centrum fitness, a za dodatkową opłatą z centrum SPA, zabiegów oraz centrum nurkowego.CZYTAJ RÓWNIEŻ: INNE OFERTY FIRST MINUTE

Co myślisz?