Pakiety
od 357zł os

Weekend w zimowym Budapeszcie! 3 noce za 357 PLN/os!

Oferta od , 31. paź. 2019 17.00

Zapraszamy na zimowy city break do Budapesztu! Spakujcie kostium czy kąpielówki, żeby nie ominęła Was kąpiel w słynnych łaźniach termalnych! Tak, nawet zimą!

Szczegóły oferty:

 • loty na trasie Poznań - Budapeszt - Poznań (150 PLN/os)
 • 3 noclegi w pokoju dwuosobowym w apartamencie Airbnb (183 PLN/os)
 • transfery (24 PLN/os)
 • proponowany termin: 28.02 - 03.03.2020 - to przykładowe daty, jednak korzystając z porównywarki lotów możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów

SUMA: 357 PLN/os (przy dwóch osobach podróżujących)

od
357zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 28. lut. 2020 - 2. mar. 2020

Skąd
Warszawa, Poznań
Dokąd
Budapeszt
 • Szczegóły

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOT. Więcej terminów znajdziecie poniżej w sekcji LOTY.

  Weekend w zimowym Budapeszcie! 3 noce za 357 PLN/os! - 10


  SUGEROWANY NOCLEG. Aby zobaczyć zdjęcia obiektu, zapoznać się z opiniami i zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Weekend w zimowym Budapeszcie! 3 noce za 357 PLN/os! - 8

  Więcej obiektów tego typu znajdziesz TUTAJ


WEEKENDOWE LOTY DO BUDAPESZTU

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe linki odsyłają Was do porównywarki lotów. Ilość osób należy wpisać samodzielnie! Poniższe ceny obowiązują za 1 osobę, są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych. Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami - bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).

Najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż podręczny.

Propozycja innych terminów:

SUGEROWANY NOCLEG

Zakwaterowanie w nowoczesnym mieszkaniu w centrum miasta. Do dyspozycji będziecie mieli prywatny pokój dwuosobowy oraz 3 współdzielone łazienki i toalet oraz wspólną kuchnię.

TRANSFERY

Na lotnisku wsiądziecie w autobus 100E, który dowiezie Was do centrum miasta. Cena biletu w jedną stronę to HUF 900 (12 PLN).

ZWIEDZANIE

W Budapeszcie naprawdę jest co oglądać. O lokalnych atrakcjach, miejscach, które po prostu trzeba odwiedzić, życiu nocnym i wycieczkach z przewodnikiem przeczytacie w serwisie Tripadvisor. Możecie skorzystać z okazji i udać się na legendarną imprezę w basenie :)

Wybierzcie się też na Wzgórze Zamkowe, by podziwiać Zamek Buda i wspaniałą panoramę miasta, zajrzyjcie do okazałej Bazyliki św. Stefana - kolejnego symbolu miasta. Jeśli lubicie patrzeć na wszystko i wszystkich z góry - Góra i Statua Gellerta to miejsce dla Wa! Odwiedźcie również wzruszający pomnik Buty na Dunajskiej Promenadzie. Pamiętajcie też, że Budapeszt to ogromna liczba SPA i klubów wellness (taki na przykład kompleks basenów i term Széchenyi)!

Głodni? Węgierską kuchnią możecie się raczyć w jednej z licznych restauracji (uwaga - może być pikantnie! :)


Więcej pomysłów na miejskie wycieczki


Weekend w zimowym Budapeszcie! 3 noce za 357 PLN/os! - 6

Weekend w zimowym Budapeszcie! 3 noce za 357 PLN/os! - 4

Weekend w zimowym Budapeszcie! 3 noce za 357 PLN/os! - 2

Weekend w zimowym Budapeszcie! 3 noce za 357 PLN/os!

Weekend w zimowym Budapeszcie! 3 noce za 357 PLN/os!