Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery!

Oferta od , 11. mar. 2019 13.00

Ahoj Piraci! Co powiecie na to aby wraz ze znajomymi podczas wakacji wybrać się na najbardziej imprezową wyspę w Europie?

Korzystając z dobrych cen od Ryanair, proponujemy Wam tygodniowy urlop, za który zapłacicie 1733 PLN! W ramach tej ceny otrzymacie loty z Berlina, noclegi w bardzo ładnym apartamencie Airbnb z dostępem do basenu, a także transfery z/na lotnisko!

od
1 733
os

Wakacje na Ibizie Termin: 13. sie. 2019 - 20. sie. 2019

Skąd
Berlin
Dokąd
Ibiza
 • Szczegóły

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOT

  Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery! - 14

  NOCLEGI. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEG

  Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery! - 12Szczegóły oferty:

 • przelot Berlin - Ibiza - Berlin (283 PLN/os)
 • 7 nocy w apartamencie Airbnb (1427 PLN/os)
 • transfery z/na lotnisko (23 PLN/os)
 • wyżywienie: we własnym zakresie
 • termin: 13-20/08/2019
 • wymagany dokument podróży: paszport lub dowód osobisty

  Koszt wycieczki z uwzględnieniem przelotów, noclegów oraz transferów wyniesie 1733 zł / os!

  LOTY

  Loty odbywacie na pokładzie linii Ryanair, a w cenie macie bagaż podręczny.

    NOCLEGI

    Apartament położony jest 100 metrów od Playa d'en Bossa oraz w niedalekiej odległości do najbardziej znanych klubów Europy. Do Waszej dyspozycji będzie mieszkanie składające się z 3 sypialni. Będziecie mieć także dostęp do basenu :)

    TRANSFER

    Do apartamentu bezpiecznie dostaniecie się taksówkami. Będziecie prawdopodobnie potrzebować dwie. Za każdą z nich zapłacicie około 45 PLN w jedną stronę.

    Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery! - 10

    Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 8 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

    JEDEN KLIK

    Jest to oferta typu DIY (Do It Yourself) - czyli Zrób To Sam. Tej wycieczki nie kupujecie, ale rezerwujecie ją samodzielnie, osobno loty oraz hotel. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Jeżeli interesują Cię oferty do tego miejsca, które możesz zarezerwować jednym kliknięciem.

    tutaj znajdziesz oferty biur podróży


    OFERTY NA MAJÓWKĘ


    Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery! - 8

    Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery! - 6

    Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery! - 4

    Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery! - 2

    Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery!

    Wakacje na Ibizie dla 8 osób za 1733 PLN/os! W pakiecie przeloty z Berlina, noclegi w apartamencie z basenem oraz transfery!