Pakiety
od 3 585zł os

Walentynki w NYC! Pakiet z 4* hotelem przy Times Square i lotem helikopterem nad Manhattanem - 3585 PLN/os

Oferta od , 19. sty. 2020 21.45

Długie i romantyczne spacery po Central Parku lub Manhattanie, a potem zakupy na 5th Avenue... Przygotowaliśmy najlepszy możliwy pakiet dla zakochanych na spędzenie paru dni w Nowym Jorku - mieście, które nigdy nie śpi. Za całą podróż na 8 nocy z wylotami z Warszawy, transferami, noclegami w 4* hotelu przy Times Square oraz romantycznym przelotem helikopterem nad Manhattanem zapłacicie jedyne 3585 PLN/os.

No i najważniejsze obywatele Polski nie potrzebują już wiz do Stanów. Pamiętajcie tylko o wypełnieniu ESTA przed podróżą.

Szczegóły oferty:

Suma: 3585 PLN / os (przy podróżujących 2 osobach)

od
3 585zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 10. lut. 2020 - 19. lut. 2020

Skąd
Warszawa
Dokąd
Nowy Jork

LOTY

Loty odbędziecie na pokładzie linii zrzeszonych w sojuszu Star Alliance. W cenie tylko bagaż podręczny.

TRANSFER

Do apartamentu dojedziecie lokalną komunikacją miejską. Najpierw musicie wsiąść w AirTrain z Terminala 4 do stacji Jamaica a następnie metrem linii E do stacji 7 Av. Koszt przejazdu wyniesie ok. 62 PLN/os w dwie strony.

NOCLEGI

Proponujemy Wam wysoko 4* hotel "The Manhattan at Times Square Hotel" zlokalizowany zaledwie 300 metrów od Times Square. Do Waszej dyspozycji komfortowy pokój z podwójnym łóżkiem, wyposażony w biurko i telewizor z płaskim ekranem. Na terenie obiektu znajdziecie m. in. centrum fitness.

ZWIEDZANIE

O zwiedzaniu NYC można napisać sporo, skupimy się jednak na tym, jak zaoszczędzić - na atrakcjach oraz jedzeniu. Część muzeów w NY ma tzw "stawkę sugerowaną" za wstęp, co oznacza, że zwiedzić je można za 1$ - nad kasami widnieją cenniki, nie należy jednak krępować się zapłacić mniej. W ten sposób zwiedzić można m.in Muzeum Historii Naturalnej. Dwa inne dostępne są całkowicie za darmo: Muzeum Indian Amerykańskich oraz Muzeum Designu. Warto odwiedzić również restauracje 2 Bros Pizza oraz słynne Gray's Papaya, gdzie spróbować można lunchu za jedyne 2,5 $. Jedzenie w ulicznych straganach kosztuje 5-7 $. Tutaj znajdziecie sporo wskazówek jak tanio zwiedzać Nowy Jork.

Walentynki w NYC! Pakiet z 4* hotelem przy Times Square i lotem helikopterem nad Manhattanem - 3585 PLN/os - 6

Walentynki w NYC! Pakiet z 4* hotelem przy Times Square i lotem helikopterem nad Manhattanem - 3585 PLN/os - 4

Walentynki w NYC! Pakiet z 4* hotelem przy Times Square i lotem helikopterem nad Manhattanem - 3585 PLN/os - 2

Walentynki w NYC! Pakiet z 4* hotelem przy Times Square i lotem helikopterem nad Manhattanem - 3585 PLN/os

Czytaj również:

INNE CITY BREAKI

Walentynki w NYC! Pakiet z 4* hotelem przy Times Square i lotem helikopterem nad Manhattanem - 3585 PLN/os