Pakiety
od 499zł os

Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN!

Oferta od , 29. maj. 2018 17.34

Imprezy, zakupy, zwiedzanie - w Londynie można wszystko!

W tym pakiecie macie loty z Gdańska (możliwe też z Poznania i Warszawy), 3 noclegi w świetnie ocenianym (4/5 Tripadvisor) hostelu Safestay London Elephant & Castle blisko centrum miasta i transfery z i na lotnisko. Przykładowy termin: 22 - 25 czerwca, więcej terminów aż do lipca znajdziecie w poniższej sekcji LOTY. Wybraliśmy dla Was tylko loty gdzie lądujecie przed południem i wylatujecie z powrotem późnym popołudniem / wieczorem, żebyście mogli jak najdłużej być w mieście bez dodatkowego noclegu :)

Jeśli macie ochotę lecieć w towarzystwie - wystarczy dodać kolejną osobę podróżującą!

od
499zł
os

Wycieczka do Londynu Termin: 7. cze. 2018 - 16. lip. 2018

Skąd
Gdańsk, Poznań, Warszawa
Dokąd
Londyn
 • szczegóły

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższe obrazki rezerwacji lub poniższy zielony przycisk LECĘ!

  Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN! - 16


  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk ŚPIĘ TU!

  Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN! - 14

  Więcej obiektów tego typu znajdziecie tutaj

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • loty Gdańsk - Londyn - Gdańsk - 189 zł/os
 • 3 noce w pokoju wieloosobowym w Safestay London Elephant & Castle - 206 zł/os
 • WiFi
 • transfer z i na lotnisko - 104 zł/os
 • proponowany termin: 22 - 25 czerwca - to przykładowe daty, jednak korzystając z porównywarki lub listy lotów możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów

Suma: 499 zł/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 1 osoby, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie! Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

NOCLEGI

W Safestay London Elephant & Castle czeka na Was: WiFi, bar, bezpłatna przechowalnia bagażu, biblioteka, ogród z niewielką fontanną i miejscami do siedzenia, pokój gier ze stołem bilardowym. Z pobliskiej stacji metra można w parę minut dojechać do popularnych atrakcji: wieży Big Ben, Pałacu Westminsterskiego, London Eye, Oxford Street i Leicester Square, Tate Modern, National Theatre, Imperial War Museum, Akwarium, London Dungeon czy teatru Szekspira Globe Theatre.

TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie autobusem linii 757 do przystanku Marble Arch Station Park Lane, tam przesiadacie się na autobus linii 148 i wysiadacie na przystanku Walworth, Larcom Street. Stąd czeka Was 1-min spacer i jesteście na miejscu. Czas transferu to ok. 110 min, a cena to 104 PLN / os w obie strony.

ZWIEDZANIE

W Londynie czeka na Was prawdziwa mnogość atrakcji. Koniecznie wybierzcie się do londyńskich wspaniałych muzeów (i to z darmowym wstępem!): British Museum, Victoria & Albert Museum, Muzeum Historii Naturalnej oraz fantastyczne Muzeum Nauki. Koniecznie trzeba też zobaczyć Big Bena, parlament oraz odwiedzić królową w Pałacu Buckingham. Na zakupy wyskoczcie na słynną Oxford Street. Imprezujcie w dzielnicy Soho. O wiele więcej atrakcji znajdziecie w serwisie TripAdvisor.

Dla fanów Harry'ego Pottera polecamy również wizytę w Warner Bros Studio Wizyta w magicznym Zakazanym Lesie ⚡ Harry'ego Pottera, a dla fanów Doktora Who: możliwość zobaczenia na żywo niebieskiej budki policyjnej TARDIS!


Czytaj też: Wycieczki solo!


Wasz hostel:

Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN! - 12

Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN! - 10

Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN! - 8

I Wasz Londyn:

Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN! - 6

Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN! - 4

Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN! - 2

Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN!

Weekend solo w Londynie: loty, hostel i transfery - 499 PLN!