Pakiety
za 323zł os

Na weekend do Danii! 2 noce ze śniadaniami w Kopenhadze dla czworga za 323 PLN/os!

Oferta od , 25. lis. 2019 15.30

Kopenhaga to miasto, które z powodzeniem łączy ponad tysiącletnią historię z nowoczesnością. Wybierzcie się na city break, aby odkrywać uroki tej wyjątkowo ekologicznej i zrelaksowanej stolicy. Was nocleg będzie w podobnym klimacie! Komfortowy kemping w środku miasta, gdzie nawet zimą będzie Wam ciepło i wygodnie. Frajda zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Koszt: 323 PLN/os (przy czterech osobach podróżujących)

za
323zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 7. lut. 2020 - 9. lut. 2020

Skąd
Gdańsk
Dokąd
Kopenhaga

LOTY

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Linki odsyłają Was do porównywarki lotów. Podane ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. W przypadku lotów Ryanair najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż o max. wymiarach (40 cm x 20 cm x 25 cm).

SUGEROWANY NOCLEG

Prooponujemy noclegi w wyjątkowym w swojej koncepcji obiekcie Urban Camper Hostel położonym w modnej dzielnicy Nørrebro, 12 min jazdy od centrum. Ten nowy obiekt łączy w sobie prostotę i komfort i zbiera bardzo dobre oceny (8.5/10 na Booking.com). Spać będziecie w przytulnym czteroosobowym namiocie i do dyspozycji będziecie mieli komfortowe współdzielone łazienki oraz część wspólną, gdzie będziecie mogli poznać innych podróżujących.

Jeśli ten typ zakwaterowania Wam nie odpowiada, inne opcje noclegów znajdziecie tutaj.

TRANSFERY

Z lotniska do miejsca zakwaterowania dojedziecie autobusem 5c. Czas transferu to ok. godzina a cena to ok. 44 PLN/os w obie strony.

CO WARTO ZOBACZYĆ?

Miasto oferuje wiele darmowych atrakcji! Warto odwiedzić tutejsze Muzeum Narodowe, piękny Ogród Botaniczny czy Muzeum Poczty - wszystkie te atrakcje udostępnione są zwiedzającym bezpłatnie! Inne warte odwiedzenia miejsca oraz najlepsze restauracje miasta znajdziecie na Tripadvisor.


Więcej pomysłów na miejskie wycieczki


Na weekend do Danii! 2 noce ze śniadaniami w Kopenhadze dla czworga za 323 PLN/os! - 6

Na weekend do Danii! 2 noce ze śniadaniami w Kopenhadze dla czworga za 323 PLN/os! - 4

Na weekend do Danii! 2 noce ze śniadaniami w Kopenhadze dla czworga za 323 PLN/os! - 2

Na weekend do Danii! 2 noce ze śniadaniami w Kopenhadze dla czworga za 323 PLN/os!

Na weekend do Danii! 2 noce ze śniadaniami w Kopenhadze dla czworga za 323 PLN/os!