Pakiety
za 443zł os

Weekend w Sztokholmie za 443 PLN w maju!

Oferta od , 16. lut. 2018 18.40

Ahoj Piraci! Sztokholm to nie jest tanie miasto, ale po to istnieje nasza strona, żeby pokazać Wam jak tanio je zwiedzić. Stolica Szwecji czeka! Loty, 2 noclegi oraz transfery z i na lotnisko wyniosą jedynie 443 PLN/os. To wszystko na klasyczny weekend piątek-niedziela i to w ciepłym maju! Lecimy?

za
443zł
os

Weekend w Sztokholmie Termin: 11. maj. 2018 - 13. maj. 2018

Skąd
Gdańsk
Dokąd
Sztokholm
 • Szczegóły

  LOTY

  Weekend w Sztokholmie za 443 PLN w maju! - 4

  NOCLEGI

  Weekend w Sztokholmie za 443 PLN w maju! - 2


Szczegóły oferty:

 • przelot Gdańsk - Sztokholm - Gdańsk (78 PLN/os)
 • 2 noce w mieszkaniu w centrum miasta (265 PLN/os)
 • transfery z/na lotnisko (100 PLN/os)
 • wyżywienie: we własnym zakresie (dostęp do wyposażonej kuchni)
 • termin 11-13 maja 2018

Suma: 443 PLN / os!

LOTY

Loty odbędziecie na pokładzie tanich linii lotniczych Ryanair z Gdańska. Loty bezpośrednie. W cenie macie bagaż podręczny. Poniżej podajemy kilka terminów weekendowych.

NOCLEGI

Znaleźliśmy dla Was noclegi Airbnb w centrum miasta w mieszkaniu z dostępem do własnej kuchni, co pozwoli sporo zaoszczędzić na wyżywieniu! Za noclegi zapłacicie 265 PLN/os!

TRANSFERY

Do Waszego obiektu dojedziecie autobusem za 12 EUR w jedną stronę.

ZWIEDZANIE

Są miejsca, których reklamować nie trzeba: Stare Miasto czy Muzeum Wazów (tych, którzy rządzili również w Polsce). Pamiętajcie, żeby zobaczyć zmianę warty pod Pałacem Królewskim oraz skorzystać z darmowej wycieczki po mieście! A my polecamy także Szwedzkie Muzeum Fotografii! A tutaj znajdziecie 10 darmowych atrakcji Sztokholmu!

Weekend w Sztokholmie za 443 PLN w maju!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Weekend w Sztokholmie za 443 PLN w maju!