Weekend w Wenecji za 539 PLN!

Oferta od , 7. gru. 2017 15.09

Bujanie gondoli, wieczory przy czerwonym winie, kawa na placu św. Marka. Nie może być romantyczniej!

Proponujemy Wam niedrogi pobyt na przedłużony weekend piątek-poniedziałek dla 2 osób w styczniu! Za pakiet 3 nocy zapłacicie tylko 539 PLN/os! W cenie otrzymacie przeloty Warszawa - Wenecja - Warszawa, 3 noclegi w hotelu "Ca Della Pieta" (3,5/5 wg użytkowników TripAdvisor) mieszczącego się w historycznym centrum miasta oraz transfery z/na lotnisko.

za
539
os

Weekend w Wenecji Termin: 12. sty. 2018 - 15. sty. 2018

Skąd
Warszawa
Dokąd
Wenecja

Szczegóły oferty:

  • przelot Kraków - Wenecja - Kraków (142 PLN/os)
  • 3 noce w hotelu "Ca Della Pieta" (347 PLN/os)
  • transfery (50 PLN/os)
  • wyżywienie: własne
  • termin 12 - 15 stycznia 2018

Suma: 539 PLN / os!

LOTY

Loty odbędziecie na pokładzie tanich linii lotniczych Ryanair z Warszawy. Loty bezpośrednie. W cenie macie bagaż podręczny. Lądujecie na lotnisku Treviso TSF.

NOCLEGI

Hotel Rio zlokalizowany jest w centrum Wenecji, zaledwie 600 metrów od placu św. Marka. Goście hotelowi najbardziej chwalą sobie doskonałą obsługę.

TRANSFERY

Do Waszego obiektu dojedziecie transportem publicznym. Z lotniska Treviso dojedziecie do centrum Treviso autobusem. Stamtąd do Wenecji (stacja Santa Lucia) dojedziecie pociągiem, skąd czeka Was 25-minutowy spacer przez zabytkowe centrum do hotelu. Za transfery zapłacicie 50 PLN/os.

ZWIEDZANIE

Będąc w Wenecji zobaczcie Palazzo Ducale, zajrzyjcie też do Bazyliki św. Marka. Możecie wybrać się na romantyczną kolację do jednej z wielu restauracji. Aby uwieńczyć Wasz pobyt w Wenecji proponujemy też rejs gondolą po Canale Grande z gondolierem, który zaśpiewa Wam serenadę!

Weekend w Wenecji za 539 PLN!  - 10

Weekend w Wenecji za 539 PLN!  - 8

Weekend w Wenecji za 539 PLN!  - 6

Weekend w Wenecji za 539 PLN!  - 4Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.