Pakiety
za 520zł os

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os!

Oferta od , 13. wrz. 2019 10.20

Świetny i niedrogi pomysły na wypad z kimś bliskim (albo bardzo romantyczny wypad we dwoje ;) na wczesną jesień. Irlandia jest niezawodna i niesamowita o każdej porze roku, a jesienią dodatkowo docenicie rozgrzewającą moc whiskey! I nie wydacie przy tym milionów monet! Zobaczcie, co przygotowaliśmy (też dla fanów Gry o Tron):

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 520 zł / os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób w dowolnym wieku, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie też samodzielnie zmieniać ilość podróżujących osób.


za
520zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 27. wrz. 2019 - 21. paź. 2019

Skąd
Wrocław, Gdańsk
Dokąd
Belfast


LOTY DO IRLANDII PÓŁNOCNEJ

Loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek, z bagażem podręcznym. Link odsyła Was do porównywarki lotów. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.


NOCLEGI

Na północy proponujemy Wam spędzenie 2 nocy w doskonale ocenianym pokoju (5/5 Airbnb) z prywatną łazienką w domu na farmie w miejscowości Moyle. Będziecie mieli okazję spędzić wieczór z prawdziwymi Irlandczykami - może opowiedzą Wam ciekawe historie i legendy o okolicy - jest o czym słuchać!

W Belfaście proponujemy Wam nocleg w 3* The Crescent Townhouse Hotel (bardzo dobra ocena 4/5 Tripadvisor) - eleganckim i położonym blisko centrum obiekcie z barem, restauracją i tylko 25 min jazdy od lotniska.


AUTO

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest wypożyczenie samochodu. Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.


ZWIEDZANIE

Uważajcie na owce na ulicach i pamiętajcie o ruchu lewostronnym oraz o milach na godzinę na znakach drogowych! :)

Irlandia Północna oferuje ponadto całą masę interesujących miejsc do odwiedzenia: przejażdżkę Causeway Coastal Route aż do niesamowitej Giant's Causeway (Grobli Giganta), przejście mostem sznurowym wiszącym nad przepaścią Carrick-A-Rede Rope Bridge (tylko dla odważnych!!) czy wrażenia z "tunelu pod drzewami" The Dark Hedges (ten znacie z Game of Thrones!)

Proponujemy Wam oczywiście wizytę w starej destylarnia whiskey Bushmills, wizytę w ruinach zamku Dunluce, a może nawet krótki wypad na pobliską dość odludną wysepkę Rathlin (bilety i rozkład kursów promu znajdziecie tutaj).

Sam Belfast to przede wszystkim budynek Titanica, budynek więzienia Crumlin Road Gaol i dramatyczne uliczne murale związane z konfliktem w Irlandii Północnej.


Z Gry o Tron możecie znać również: np. Zamek Ward, Jaskinie Cushendun, Zatokę Murlough, Plażę Downhill i wiele innych!


Więcej pomysłów na weekend!Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os! - 18

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os! - 16

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os! - 14

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os! - 12

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os! - 10

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os! - 8

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os! - 6

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os! - 4

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os! - 2

Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os!


Whiskey i giganci! Weekendowa objazdówka po Irlandii Północnej ☘️ 520 PLN/os!