Pakiety

Wielkanoc w Bieszczadach od 275 PLN!

Oferta od , 19. mar. 2015 13.30

Piękne i dzikie polskie góry, tradycyjna i wyjątkowa kuchnia Podkarpacia. A może nocą uda się usłyszeć wycie wilka? Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady. 3 dni w czasie Wielkanocy od 275 PLN od osoby!

W cenie pakietu noclegi w Zajeździe Bieszczadzka Ostoja (4,5/5 wg Tripadvisor), śniadania w formie bufetu, obiadokolacje oraz kilka dodatkowych atrakcji jak np. podziwianie wschodu słońca przy kubku gorącej kawy oraz oczywiście śniadanie Wielkanocne.

Pakiet rezerwujemy na stronie Groupon.pl. Dostępne pakiety 3 lub 4 dniowe w 2- lub 3-osobowych pokojach, również pakiety rodzinne! Na miejsce najlepiej dojechać samochodem.

Wielkanoc w Bieszczadach od 275 PLN! - 8

Będąc w Bieszczadach warto skorzystać z okazji i wspiąć się na ich najwyższy szczyt po polskiej stronie - Tarnicę (1346 m.n.p.m.). W okolicy znajduje się również Jezioro Solińskie, a miłośnicy pieszych wędrówek powinni również wejść na połoniny Caryńską i Wetlińską - ponoć najpiękniejsze w całych Bieszczadach. Więcej atrakcji tej części Polski znajdziecie na Tripadvisor.

Szczegóły oferty:

  • 2 noce w Zajeździe Bieszczadzka Ostoja
  • wyżywienie: śniadania oraz obiadokolacje
  • termin: 03/04 - 06/04/2015 - To proponowany przez nas termin, ale pobyt można modyfikować wg. własnych potrzeb i dostępności pakietów.

Cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

Wielkanoc w Bieszczadach od 275 PLN! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Wielkanoc w Bieszczadach od 275 PLN! - 4
Wielkanoc w Bieszczadach od 275 PLN! - 2
Wielkanoc w Bieszczadach od 275 PLN!

Wielkanoc w Bieszczadach od 275 PLN!