Pakiety
za 386zł

Wielkanoc w Wilnie za 394 PLN!

Oferta od , 6. mar. 2015 14.07

Po pierwsze przekonasz się co to znaczy, że "Matka Boska w Ostrej Świeci Bramie". Po drugie będziesz miał okazję uczcić razem z Litwinami wyjątkowy i zabawny Dzień Niepodległości Republiki Zarzecze. Po trzecie Święta Wielkanocne spędzisz w jednym z najpiękniejszych miast nadbałtyckich.

Do Wilna wyjeżdżamy z Warszawy 1 kwietnia, a wracamy tą samą trasą 6 kwietnia. Korzystając z promocji linii autobusowych  Simple Express za bilety w obie strony zapłacimy jedynie 106 PLN. Na miejscu korzystamy z usług  Europa Stay Hotel 3* (3,5/5 wg. Tripadisor) w cenie 280 PLN od osoby za cały, 5-dniowy pobyt. W cenę wliczone są śniadania. Pokój typu standard w takiej cenie zarezerwujemy na stronie  Trivago. Autokar zatrzymuje się pod Centrum Handlowym Panorama, skąd do hotelu najłatwiej dostać się autobusem miejskim, linia nr 9 (przystanki Panorama - Virsuliskes), a bilet kosztuje 3 LTL (ok. 4 PLN).

Warto wiedzieć, że 1 kwietnia w Wilnie obchodzony jest Dzień Niepodległości Republiki Zarzecze, podczas którego artyści przejmują władzę nad miastem, a dzielnica Zarzecze tętni życiem i kolorami. 

Szczegóły oferty:

  • przejazd autobusem na trasie Warszawa - Wilno - Warszawa (106zł/os)
  • 5 nocy w 3* Hotelu Europa Stay (280zł/os)
  • transfer do/z hotelu (8zł/os)
  • wyżywienie: śniadania
  • termin: 01 - 06/04/2015 - to przykładowe daty, jednak korzystając z wyszukiwarki Simple Express możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności tanich biletów
  • wymagany dokument podróży: dowód osobisty lub paszport.

Koszt wycieczki z uwzględnieniem przejazdu autokarem, noclegów oraz transferów wyniesie 394zł/os! 

Cena za jedną osobę aktualna w oparciu o ofertę dla 2 osób.

Simple Express oferuje również promocję na Dzień Kobiet. O szczegółach pisaliśmy  TUTAJ. Promocja obejmuje bilety zakupione pomiędzy 05.03 a 08.03.2015 na podróże w okresie 16.03 - 29.04.2015. Promocja obniża jednak cenę podstawową biletu i nie łączy się z innymi promocjami - 35 PLN za bilet to wciąż najniższa dostępna cena.

Przykładowe rezerwacje:

Autobus

Wielkanoc w Wilnie za 394 PLN! - 12


Wielkanoc w Wilnie za 394 PLN! - 10


Aby zarezerwować proponowany przez nas hotel kliknij w obrazek a zostaniesz przeniesiony do wyszukiwarki  Trivago. Następnie wybierz pośrednika i dokonaj rezerwacji.

Wielkanoc w Wilnie za 394 PLN! - 8


Wielkanoc w Wilnie za 394 PLN! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Wielkanoc w Wilnie za 394 PLN! - 4
Wielkanoc w Wilnie za 394 PLN! - 2
Wielkanoc w Wilnie za 394 PLN!

Wielkanoc w Wilnie za 394 PLN!