Pakiety
za 3 368zł

Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN!

Oferta od , 18. mar. 2015 14.18

Jednostajny szum silnika, szeroka amerykańska autostrada i Ty za kierownicą. Prawdziwa Amerykańska przygoda. W jednej wycieczce odwiedziny w Nowym Jorku, wschód słońca nad Wodospadem Niagara i przepiękne Góry Pocono, a na deser - Filadelfia. W cenie przelot, wynajem auta, hotele oraz kempingi na terenie Nowej Anglii, w stanach Nowy Jork i Pensylwania.

Wylatujemy z Warszawy 1 czerwca, a bilety w cenie 1993 PLN rezerwujemy za pośrednictwem Flipo.pl. Lądujemy na lotnisku JFK. Powrót 12 czerwca również z JFK do Warszawy. W cenie biletu bagaż rejestrowany do 23 kilogramów. Auto w cenie 499 PLN od osoby za 11 dni odbieramy z wypożyczalni na lotnisku. Rezerwując korzystamy ze strony Hotwire.com.

Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN! - 18

Pierwszą noc spędzamy w Nowym Jorku, w Hotelu Luxe na Brooklynie (3,5/5 wg Tripadvisor) w cenie 146 PLN od osoby - rezerwujemy za pomocą Trivago.pl. Kolejnego dnia wyjeżdżamy z miasta w kierunku Wodospadu Niagara.

Kolejne noclegi rezerwujemy na stronie Koa.com, która oferuje wysokich standardów pola kempingowe z pełną infrastrukturą (dostęp do wody i elektryczności przy namiocie, pralnia, basen etc.). Proponujemy postoje w Newburgh (1 noc), Niagara Falls/Grand Island (2 noce), Honesdale/Poconos (1 noc) oraz Delaware Water Gap/Pocono Mountain (3 noce). Za całość (6 nocy) zapłacimy 369 PLN/osoba.

Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN! - 16

Będąc nad Wodospadem Niagara warto skorzystać z okazji i przejść się na kanadyjską stronę. Honesdale oraz Delaware Water Gap to niewielkie górnicze miasteczka w głębi gór Pocono. Pierwsze jest kolebką amerykańskiego kolejnictwa i oferowane są tam interesujące przejażdżki zabytkowymi pociągami, drugi to natomiast ośrodek wypoczynkowy, w którym można spłynąć pontonami w dół rzeki Delaware. Inne atrakcje tej okolicy znajdziecie na Tripadvisor.

Następnie docieramy do Filadelfii - pierwszej stolicy USA. Nocleg rezerwujemy przez Trivago w Hotelu Days Inn Horsham (3,5/5 wg Tripadvisor) w cenie 162 PLN/os za 2 noce. Ostatniego dnia wracamy do Nowego Jorku, by móc zobaczyć panoramę Manhattanu nocą. Jak tanio zwiedzać Nowy Jork. Kolejny raz nocujemy w Hotelu Luxe.

Szczegóły oferty:

 • przelot Warszawa - Nowy Jork - Warszawa (1993 PLN/os)
 • 1 noc w Hotelu Luxe (291 PLN/os)
 • wynajem auta (499 PLN/os)
 • 7 nocy na kempingach (423 PLN/os)
 • 2 noce w Days Inn Horsham (162 PLN/os)
 • termin: 01/06 - 12/06/2015 - to przykładowe daty, jednak korzystając z kalendarza Flipo możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności biletów
 • wymagany dokument podróży: paszport oraz wiza amerykańska.

Koszt wycieczki z uwzględnieniem przelotów, noclegów oraz transferów wyniesie 3368 zł/os!

Cena za jedną osobę aktualna w oparciu o ofertę dla 4 osób.

za
3 368zł

Wodospad Niagara z Warszawy Termin: 1. cze. 2015 - 12. cze. 2015

Skąd
Warszawa
Dokąd
Nowy Jork
 • Loty

  Lot w podanej cenie zarezerwować można na stronie Flipo.pl.

  Poniżej przykładowa rezerwacja.

  Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN! - 14

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Aby zarezerwować proponowany przez nas hotel kliknij w obrazek a zostaniesz przeniesiony do wyszukiwarki Trivago. Następnie wybierz pośrednika i dokonaj rezerwacji.  

  Nowy Jork:

  Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN! - 12

  Filadelfia:

  Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN! - 10

  Aby zarezerwować miejsce namiotowe przejdź do wyszukiwarki KOA i znajdź interesujące cię pole kempingowe.

  Kempingi:

  Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN! - 8

 • Auto

  Aby zarezerwować auto w proponowanej przez nas opcji należy przejść do wyszukiwarki Hotwire, zaznaczyć interesujące nas daty i wybrać klasę samochodu.

  Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN! - 6Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN! - 4
Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN! - 2
Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN!

Wodospad Niagara i Góry Pocono w czerwcu za 3368 PLN!