Pakiety
za 417zł os

Dzień Kobiet u Gaudiego! 3 noce w Barcelonie za 417 PLN/os!

Oferta od , 1. mar. 2020 10.22

Chcielibyście wybrać się do pełnej barw i słonecznej Barcelony, gdy u nas pogoda jeszcze jak w garncu?

Mamy dla Was niedrogi pakiet dla 2 osób zaraz u progu wiosny. Ostatnio ceny lotów do pięknej stolicy Katalonii nie są najtańsze, ale udało nam się złożyć 3-dniowy pakiet poniżej 500 zł.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 417 zł / os (przy dwóch osobach podróżujących)

To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży. Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.LOTY DO BARCELONY

Loty bezpośrednie z bagażem podręcznym. Właściwa cena pokaże się po przejściu do strony linii lotniczych. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.


SUGEROWANY NOCLEG

Proponujemy noclegi w pokoju 2-osobowym ze wspólną łazienką w centrum miasta. Goście mogą również korzystać z kuchni, klimatyzacji i WiFi.


TRANSFERY

Z lotniska El Prat do centrum Barcelony dojedziecie metrem. Cena biletu to ok. 3 EUR w jedną stronę.


ZWIEDZANIE

Możecie pospacerować i zrobić zakupy czy zjeść kolację na Las Ramblas albo skoczyć na plażę i pomachać Kolumbowi. Miasto słynie z niesamowitej i wciąż po ponad 100 latach niedokończonej katedry Sagrada Família (♿ niepełnosprawni wchodzą za darmo!) i wielu innych dzieł architekta Antoni Gaudí takich jak: Park Güell, Casa Milà, Casa Batlló, ale też Palau de la Musica Orfeo Catalana i oczywiście dla miłośników piłki nożnej - stadionu FC Barcelona Camp Nou! Bilety do zwiedzania stadionu kupicie na stronie klubu, kosztują 26 EUR za osobę dorosłą.

Oprócz oczywistych uroków Barcelony proponujemy Wam wybrać się jeszcze w dwa inne miejsca: do pobliskiej niesamowicie pięknej i uroczej Girony oraz do nieco bardziej oddalonego Figueres, którego największą atrakcją jest zupełnie odjechane Teatro-Museu Salvador Dalí! A dla miłośników gór i wspaniałych widoków - wycieczka do górskiego klasztoru Montserrat.WIĘCEJ POMYSŁÓW NA CITY BREAKDzień Kobiet u Gaudiego! 3 noce w Barcelonie za 417 PLN/os! - 6

Dzień Kobiet u Gaudiego! 3 noce w Barcelonie za 417 PLN/os! - 4

Dzień Kobiet u Gaudiego! 3 noce w Barcelonie za 417 PLN/os! - 2

Dzień Kobiet u Gaudiego! 3 noce w Barcelonie za 417 PLN/os!

Dzień Kobiet u Gaudiego! 3 noce w Barcelonie za 417 PLN/os!