Pakiety
za 280zł os

Szybki urlop w Hiszpanii! Słoneczna i kolorowa Barcelona na zimę! 2 noce za 280 PLN/os!

Oferta od , 16. gru. 2019 12.30

Chcielibyście wybrać się do pełnej barw i słonecznej Barcelony, gdy u nas ciemna i ponura zima? Mamy dla Was niedrogi pakiet dla 2 osób!

Proponujemy 2 noce dla dwojga w stolicy Katalonii. W cenie macie loty z Warszawy na główne lotnisko w Barcelonie, noclegi blisko centrum i transfery z/na lotnisko.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 280 zł / os (przy dwóch osobach podróżujących)

za
280zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 25. lut. 2020 - 27. lut. 2020

Skąd
Warszawa
Dokąd
Barcelona
 • Szczegóły

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOTY

  Szybki urlop w Hiszpanii! Słoneczna i kolorowa Barcelona na zimę! 2 noce za 280 PLN/os! - 10  SUGEROWANY NOCLEG. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Szybki urlop w Hiszpanii! Słoneczna i kolorowa Barcelona na zimę! 2 noce za 280 PLN/os! - 8

  Więcej noclegów tego typu znajdziecie TUTAJ

LOTY DO BARCELONY

Loty bezpośrednie z bagażem podręcznym. Właściwa cena pokaże się po przejściu do strony linii lotniczych. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

SUGEROWANY NOCLEG

Proponujemy nocleg w 2-osobwym pokoju z prywatną łazienką znajdującym się w mieszkaniu położonym 15 minut spacerem od Plaça d'Espanya.

TRANSFERY

Z lotniska do hotelu dojedziecie pociągiem do stacji Passeig De Gracia. Czas transferu to ok. 40 min, a cena to 20 PLN/os w obie strony.

ZWIEDZANIE

Możecie pospacerować i zrobić zakupy czy zjeść kolację na Las Ramblas albo skoczyć na plażę i pomachać Kolumbowi. Miasto słynie z niesamowitej i wciąż po ponad 100 latach niedokończonej katedry Sagrada Família (♿ niepełnosprawni wchodzą za darmo!) i wielu innych dzieł architekta Antoni Gaudí takich jak: Park Güell, Casa Milà, Casa Batlló, ale też Palau de la Musica Orfeo Catalana i oczywiście dla miłośników piłki nożnej - stadionu FC Barcelona Camp Nou! Bilety do zwiedzania stadionu kupicie na stronie klubu, kosztują 26 EUR za osobę dorosłą.

Oprócz oczywistych uroków Barcelony proponujemy Wam wybrać się jeszcze w dwa inne miejsca: do pobliskiej niesamowicie pięknej i uroczej Girony oraz do nieco bardziej oddalonego Figueres, którego największą atrakcją jest zupełnie odjechane Teatro-Museu Salvador Dalí! A dla miłośników gór i wspaniałych widoków - wycieczka do górskiego klasztoru Montserrat.


WIĘCEJ POMYSŁÓW NA CITY BREAK


Szybki urlop w Hiszpanii! Słoneczna i kolorowa Barcelona na zimę! 2 noce za 280 PLN/os! - 6

Szybki urlop w Hiszpanii! Słoneczna i kolorowa Barcelona na zimę! 2 noce za 280 PLN/os! - 4

Szybki urlop w Hiszpanii! Słoneczna i kolorowa Barcelona na zimę! 2 noce za 280 PLN/os! - 2

Szybki urlop w Hiszpanii! Słoneczna i kolorowa Barcelona na zimę! 2 noce za 280 PLN/os!


Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Szybki urlop w Hiszpanii! Słoneczna i kolorowa Barcelona na zimę! 2 noce za 280 PLN/os!