Pakiety
za 466zł os

Słoneczna Barcelona na jesień! 3 noce ze śniadaniami w centrum, loty i transfery: 466 PLN/os!

Oferta od , 30. sie. 2019 20.23

Chcielibyście wybrać się do pięknej i słonecznej Barcelony, gdy u nas jesienna plucha? Mamy dla Was niedrogi i szybki pakiet dla 2 osób :)

Proponujemy 3 noce dla dwojga w stolicy Katalonii. W cenie macie loty z Warszawy na główne lotnisko w Barcelonie, noclegi ze śniadaniami w dobrze ocenianym pensjonacie w centrum i transfery z/na lotnisko.

SZCZEGÓŁY OFERTY

  • loty Warszawa - Barcelona - Warszawa (162 PLN/os)
  • 3 noce w Ally's Guest House B&B (284 PLN/os)
  • transfery (20 PLN/os)
  • wyżywienie: BB - śniadania
  • WiFi
  • przykładowy termin: 3 - 6 grudnia, więcej terminów na jesień w poniższej sekcji LOTY DO BARCELONY
  • wymagany dokument podróży: dowód osobisty lub paszport
Suma: 466 zł / os


Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.


za
466
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 3. gru. 2019 - 6. gru. 2019

Skąd
Warszawa
Dokąd
Barcelona


LOTY DO BARCELONY

Loty bezpośrednie z bagażem podręcznym. Właściwa cena pokaże się po przejściu do strony linii lotniczych. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.


NOCLEGI

Pensjonat Ally's Guest House (ocena 4/5 wg użytkowników Tripadvisor) leży w świetnej lokalizacji 600m od bazyliki Sagrada Familia i 200m od stacji metra. Spacer na Plaza de Catalunya zajmuje kilka minut. Obiekt oferuje jasne i komfortowe klimatyzowane pokoje. Do Waszej dyspozycji jest też salon z TV, DVD, komputerem i drukarką oraz kuchnia.


TRANSFERY

Z lotniska do hotelu dojedziecie pociągiem do stacji Passeig De Gracia. Stąd czeka Was do hotelu 10-min spacer. Czas transferu to ok. 40 min, a cena to 20 PLN/os w obie strony.


ZWIEDZANIE

Możecie pospacerować i zrobić zakupy czy zjeść kolację na Las Ramblas albo skoczyć na plażę i pomachać Kolumbowi. Miasto słynie z niesamowitej i wciąż po ponad 100 latach niedokończonej katedry Sagrada Família (♿ niepełnosprawni wchodzą za darmo!) i wielu innych dzieł architekta Antoni Gaudí takich jak: Park Güell, Casa Milà, Casa Batlló, ale też Palau de la Musica Orfeo Catalana i oczywiście dla miłośników piłki nożnej - stadionu FC Barcelona Camp Nou! Bilety do zwiedzania stadionu kupicie na stronie klubu, kosztują 26 EUR za osobę dorosłą.

Oprócz oczywistych uroków Barcelony proponujemy Wam wybrać się jeszcze w dwa inne miejsca: do pobliskiej niesamowicie pięknej i uroczej Girony oraz do nieco bardziej oddalonego Figueres, którego największą atrakcją jest zupełnie odjechane Teatro-Museu Salvador Dalí! A dla miłośników gór i wspaniałych widoków - wycieczka do górskiego klasztoru Montserrat.
Słoneczna Barcelona na jesień! 3 noce ze śniadaniami w centrum, loty i transfery: 466 PLN/os! - 12

Słoneczna Barcelona na jesień! 3 noce ze śniadaniami w centrum, loty i transfery: 466 PLN/os! - 10

Słoneczna Barcelona na jesień! 3 noce ze śniadaniami w centrum, loty i transfery: 466 PLN/os! - 8

Słoneczna Barcelona na jesień! 3 noce ze śniadaniami w centrum, loty i transfery: 466 PLN/os! - 6

Słoneczna Barcelona na jesień! 3 noce ze śniadaniami w centrum, loty i transfery: 466 PLN/os! - 4

Słoneczna Barcelona na jesień! 3 noce ze śniadaniami w centrum, loty i transfery: 466 PLN/os! - 2

Słoneczna Barcelona na jesień! 3 noce ze śniadaniami w centrum, loty i transfery: 466 PLN/os!

Słoneczna Barcelona na jesień! 3 noce ze śniadaniami w centrum, loty i transfery: 466 PLN/os!